Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Змішувачі для монтажу на бортик

Одноважільні і двохвентильні змішувачі GROHE поєднують в собі сучасний дизайн і найновітні технології.

Allure Basin mixer

Одноважільні змішувачі для раковини

Титулований дизайн і останні технологічні досягнення. Серед широкого розмаїття форм, стилів і покриттів Ви обов'язково знайдете одноважільний змішувач, який підвищить Ваші водні та гігієнічні процедури на новий рівень.

Одноважільні змішувачі GROHE дозволяють одним рухом регулювати температуру і рівень напору води.

При виготовленні всіх наших одноважільних змішувачів використовується технологія GROHE SilkMove®, яка забезпечує надзвичайно плавне управління змішувачем, що дозволяє точно контролювати температуру води.

Ефективність управління водним потоком
Деякі моделі наших змішувачів для ванних кімнат обладнані технологією GROHE EcoJoy®, що дозволяє зменшити витрати води до 5,8 літрів за хвилину.

Atrio Jota & Ypsilon Basin mixer

Двоважільні змішувачі для раковини

Якщо Ви надаєте перевагу мати гарячу та холодну воду окремо , тоді обирайте з нашого широкого асортименту двоважільних змішувачів.

Змішувачі для раковини на три отвори: для високотехнологічних, архітектурних та інтер'єрних проектів, змішувач для раковини на три отвори є дизайнерським рішенням. Змішувачі для раковин на три отвори можна знайти в колекціях змішувачів для ванної кімнати.

Змішувач для раковини з двома ручками: Змішувач монтується по-середині, а дві ручки (або важелі) по бокам.

Змішувач Essence для раковини

Змішувачі для раковини з високим виливом

Стильні та сучасні, наші крани з високими виливами перетворюють раковини у фішку ванної кімнати. Підвищена висота - це не тільки приваблива особливість, вона також збільшує зону комфорту користування.

Змішувачі для раковини з поворотними виливами: Ця функція особливо корисна для тих, хто хоче заповнити раковину, щоб помити волосся або вмитися, оскільки вилив можна просто відвести вбік.

Змішувачі для ванни: Деякі колекції змішувачів для ванни також мають високий вилив для більшого комфорту у користуванні.

">

Рекомендовані продукти