Змішувачі з високим виливом для окремо розташованих раковин

Ми подумали про Ваш комфорт, коли створювали змішувачі GROHE для окремо розташованих раковин. Висота і конструкція виливу забезпечують досконалий потік води.

Eurodisc Joystick

Змішувач для окремо стоячих раковини стане ефектним доповненням до ванної кімнати, виконаної в будь-якому стилі, поєднуючись з такими популярними матеріалами, як скло, дерево, метал і композитні матеріали. Оскільки висоти стандартного змішувача може бути недостатньо для його виведення за край раковини, оберіть або змішувач для настінного монтажу, або змішувач для окремо розташованих раковини.

Змішувачі для окремо розташованих раковин встановлюються на прилеглу до неї поверхню, в той час як настінний монтаж передбачає, що трубопровід та корпус змішувача будуть заховані всередині стіни, що не завжди можливо. Оскільки в поверхні окремо розташованої раковини немає будь-яких заздалегідь підготовлених отворів для монтажу змішувача, Ви можете обрати те положення змішувача, яке найбільше відповідає Вашим уявленням про комфорт і поєднується з дизайном Вашої ванної кімнати.

Eurodisc Joystick
Lineare

Здавалося б, що найкраще розташувати змішувач в центрі за раковиною, але чому б не змістити його по відношенню до центру або не налаштований збоку - його елегантна форма стане родзинкою дизайну. У більшості наших колекцій для ванних кімнат ви знайдете змішувачі з високим виливом для окремо стоячих раковин. Ці вироби чудово поєднуються з широким асортиментом змішувачів для ванни, душового устаткування і змивних панелей.

Lineare

GROHE BestMatch™

З GROHE BestMatch ™ оберіть свій улюблений дизайн та підберіть розмір змішувача для умивальника - з упевненістю в тому, що ця комбінація відповідає технічним вимогам і забезпечує найкращий комфорт. Всі комбінації були протестовані у нашому тестовому центрі в місті Хемер, Німеччина.

Відкрийте для себе GROHE BestMatch™

Ваш улюблений дизайн у потрібному розмірі

Кожен змішувач має характеристику розміру. Від дуже малого до надзвичайно великого. Чим вище змішувач - тим вищий і ширший виходить струмінь, і тим більше комфорту Ви маєте!

Від XS до XL

Рекомендовані продукти

Essence