Виливи для ванни підлогового монтажу

Представлені в наших колекціях підлогові виливи для ванни і змішувачі для ванни стануть ідеальним доповненням до сучасних окремо стоячих ванн

Якщо раніше окремо стоячі ванни асоціювалися виключно з ванними кімнатами в традиційному стилі, то в останні роки вони переживають справжній вибух популярності, пов'язаний з поступовим перетворенням ванних кімнат в простір для приємного проведення часу. На відміну від звичайної ванни, яка, як правило, встановлюється в кутку приміщення, окремо стояча ванна може бути встановлена ​​в будь-якому місці за Вашим бажанням.

Свобода проектування інтер'єру
Можливість установки підлогового виливу або змішувача для ванни забезпечить Вам свободу у виборі розташування ванни, а це значить, що і в проектуванні всього приміщення ванної кімнати.

Бездоганне покриття
Хромоване покриття наших підлогових виливів для ванни і змішувачів для ванни виконується за технологією GROHE StarLight®, яка забезпечує покриттю довговічний блиск, брудовідштовхувальні властивості і стійкість до стирання.

Підлогові виливи для окремо розташованих ванн

Витончені. Мінімалістичні. Ефектні. Завдяки своїй вишуканій простоті наші хромовані підлогові виливи складуть ідеальну пару сучасним окремо стоячим ваннам.

Підлогові виливи для ванн стали найпопулярнішим рішенням для сучасних ванних кімнат. Завдяки своїй елегантній скульптурній формі вони стануть ефектним доповненням до окремо розташованих ванн.

Змішувачі для комплектації окремо розташованих виливів для ванни
Оскільки вилив для ванни є самостійним пристроєм з особливим призначенням, в його конструкції не передбачено змішувачів. Для управління потоком води, що проходить через нього, Вам потрібно встановити змішувач для душу прихованого монтажу або термостатичний змішувач з сумісною колекцією дизайну.
Для підвищеного комфорту наші виливи для ванни з колекції Atrio мають стаціонарний корпус і поворотний вилив, який можна повернути вбік після наповнення ванни.

Підлогові змішувачі для ванни являють собою комплексне рішення для окремо розташованих ванн.
В комплект входять змішувач і ручний душ.

І для шанувальників мінімалістичної естетики виливів для ванн, і для прихильників підвищеної функціональності ручних душів у нас знайдеться рішення, що відповідає всім побажанням.

Рекомендовані продукти

Allure

Allure Brilliant

Atrio Classic

Essence

Grandera

Atrio