Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Ванні кімнати для літніх людей

Легкий у використанні змішувач для раковини з додатковими функціями безпеки

Комфорт, зручність і безпека - головне, про що варто подбати при проектуванні та оснащенні ванної кімнати, якою користуватимуться літні члени родини.

Всі наші одноважільні змішувачі оснащені технологією GROHE SilkMove. Завдяки широкому куту повороту важеля температура і тиск води регулюються плавно і без зусиль - однією рукою. Змішувачі з високим виливом направляють струмінь води в зручне положення: такі моделі є в наших колекціях Essence і Concetto. У колекції Atrio представлений змішувач з поворотним виливом, який можна повернути в бік від раковини, - це зручно, наприклад, для того, щоб вимити волосся.

Наші змішувачі для раковини оснащені обмежувачами температури, які можна відрегулювати після установки. Їх функція полягає в обмеженні ходу важеля вліво, що обмежує можливе надходження гарячої води. Для додаткового захисту в комплект до будь-якого одноважільного змішувача для раковини GROHE можна встановити термостат прихованого монтажу Grohtherm Micro, що захищає від опіків при користуванні змішувачем в разі перепадів напору води. Термостат встановлюється під раковину - в тому числі, як доповнення до існуючого обладнання.

Grohtherm F Triple Volume Control Trim

Безпека і Ергономічність душового устаткування

З віком наша шкіра стає тоншою і чутливішою до високих температур, зростає ймовірність опіків. Термостатичні змішувачі для душа GROHE оснащені технологією GROHE TurboStat®, яка забезпечує підтримання постійної температури води в душі протягом всього купання, незалежно від коливань напору. Крім того, стопор безпеки SafeStop запобіжить випадковому збільшенню температури води до значень вище 38ºС.

Технологія GROHE CoolTouch® гарантує, що зовнішня поверхня наших термостатів і рукояток ручних душів ніколи не нагріється вище температури води, якою Ви користуєтесь.

Регульовані системи інсталяцій для комфорту користувачів

У наших системах інсталляцій Rapid SL передбачений ряд особливостей, що дозволяють підвищити комфорт користувачів. Системи монтажу підвісних унітазів забезпечені регульованими опорами, які призначені, в першу чергу, для компенсації нерівностей підлоги при монтажі, однак вони також дозволять встановити чашу унітазу на більш комфортній висоті - до 46 см від підлоги.

Ми також випускаємо систему монтажу підвісних раковин на висоті 80 см від підлоги (замість стандартних 85 см), яка зручна людям, що пересуваються на інвалідних візках. Крім цього, в нашому асортименті є необхідні компоненти для надійного монтажу поручнів.

Додаткові опції
">

Рекомендовані продукти