Водозберігаючі системи з подвійним об’ємом змиву

Двохоб’ємні змивні бачки прихованого монтажу

Один з найпростіших способів економії води вдома - установка зливного бачка і панелі змиву GROHE з функцією подвійного змиву.

Призначені для використання в комплекті з унітазами підвісного або настінного кріплення двохоб'ємні змивні бачки прихованого монтажу дозволяють користувачам кожен раз самостійно обирати обсяг води, що витрачається при змиві. Користуючись зменшеним об'ємом змиву в міру можливості, Ви зможете значно скоротити своє річне водоспоживання і внести свій вклад в збереження води як найціннішого природного ресурсу.

Яка кількість води витрачається при двохоб'ємному змиві?
Всі бачки прихованого монтажу виробництва GROHE припускають можливість вибору режиму роботи змиву (одинарний обсяг, переривання змиву або подвійний обсяг) шляхом придбання і установки відповідної панелі змиву. Бачок з функцією двохоб'ємного змиву передбачає можливість вибору між двома обсягами змиву: великим (6 літрів) і малим (3 літри). Можливе регулювання бачка, при якому більший обсяг змиву буде скорочений до 4,5 літрів.

Панелі змиву з подвійним об'ємом змиву
Зупиніть свій вибір на панелі змиву, що гармонує з дизайном змішувачів та душів, встановлених у Вашій ванній кімнаті, - тоді інтер'єр буде виглядати продуманим і завершеним. Панелі змиву GROHE можуть бути встановлені як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні для найкращої сполучуваності з компонуванням облицювальної плитки. Ці панелі також передбачають можливість відкриття для доступу до прихованого бачка з метою огляду або ремонту.

Skate Cosmopolitan WC wall plate

Великий обсяг

Для того, щоб скористатися змивом з великим об'ємом води, натисніть на велику кнопку на панелі.

Skate Cosmopolitan WC wall plate

Малий обсяг

Для того щоб скористатися змивом з меншим об'ємом води, натисніть на малу клавішу на панелі.

Рекомендовані продукти

Nova Cosmopolitan

Rapid SL Інсталяційні системи