GROHE SilkMove® ES

Плавність ходу важеля протягом усього терміну служби

Продумане поєднання функцій енергозбереження і легкого управління потоком води.

Технологія GROHE SilkMove® ES не тільки забезпечує плавний хід важеля, але і допомагає раціонально використовувати воду та електроенергію. Робоче положення важеля по центру відтепер забезпечує подачу тільки холодної води, і при цьому не можна повернути важіль вправо. В результаті витрата енергії, в тих випадках, коли можна чудово обійтися холодною водою - наприклад, обполоснути зубну щітку або руки, - знижується.

Збільшений кут повороту важеля вліво до 90 градусів забезпечує подачу гарячої води, а також дозволяє надійно і безпечно регулювати напір і температуру гарячої води.

Технологія GROHE SilkMove® ES - це продумане поєднання дизайну, функцій енергозбереження і легкого регулювання потоку води.

GROHE SilkMove

Спеціальні керамічні диски і мастило марки Teflon в технології GROHE SilkMove® забезпечують важеля плавний хід і довгий термін служби.

GROHE SilkMove ES

З GROHE SilkMove® ES робоче положення важеля по центру забезпечує подачу тільки холодної води, знижуючи витрату води і енергії

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove® ES гарантує плавне управління день у день - навіть після 20 років експлуатації змішувача.

GROHE EcoJoy

Технологія GROHE EcoJoy™

Усі продукти, що використовують GROHE SilkMove® ES, також мають нашу інноваційнутехнологію GROHE EcoJoy ™.

Технологія GROHE EcoJoy ™ зменшує споживання води до 50%, не завдаючи шкоди продуктивності.

GROHE EcoJoy™

розрахуйте економію прямо зараз!

Економте воду і енергоресурси

Наш калькулятор для розрахунку потенційної економії води і енергоресурсів дозволить Вам негайно з'ясувати, скільки ресурсів Вам зможе заощадити змішувач із серії GROHE EcoJoy® або GROHE SilkMove® ES. Всього за кілька кроків Ви зможете отримати розрахунок потенційної економії енергоресурсів і засобів за рік.

Start Water and Energy Calculation

Рекомендовані продукти

Eurocube

Essence

Eurosmart Cosmopolitan

Eurostyle