GROHE SilkMove®

Плавність ходу важеля протягом усього терміну служби

Плавність ходу важеля забезпечує точність і легкість управління потоком води, а також максимальний комфорт при користуванні змішувачем протягом усього терміну служби.

Тільки змішувачі GROHE відрізняються неповторною якістю ходу, яку забезпечує технологія GROHE SilkMove. Впевнена керованість і податливість важелів наших змішувачів найкращим чином демонструють якість і перевагу нашої марки. Картридж, виготовлений за технологією GROHE SilkMove, дозволяє плавно і точно регулювати температуру і натиск води.

Картридж, в якому знаходяться керамічні диски, - це головний механізм будь-якого змішувача. Наші картриджі комплектуються дисками з керамічного сплаву. Відполірована до дзеркального стану поверхня дисків додатково покривається спеціальним мастилом марки Teflon®, що забезпечує їх кероване і плавне ковзання. Важіль змішувача з'єднаний з картриджем за допомогою стержня - в інтересах міцності і довговічності він виготовляється з литої латуні. Якість і точність виготовлення цих деталей повинні відповідати найвищим стандартам, оскільки саме вони забезпечують неперевершену якість роботи змішувача.

Компанія GROHE є одним з провідних світових виробників змішувачів і серед них - одним з небагатьох, хто виробляє вдосконалені картриджі для своїх приладів самостійно. Наші картриджі розробляються з розрахунком на багаторічну експлуатацію без необхідності технічного обслуговування протягом всього терміну служби змішувача.

Як підтвердження можна привести результати одного з масштабних випробувань на довговічність, проведеного німецькою випробувальною і контролюючою організацією TÜV SÜD на предмет оцінки механічного зносу змішувачів дев'яти відомих виробників з різних країн. У число випробовуваних параметрів увійшли зусилля спрацьовування важеля, максимальний крутний момент після тривалого простою, точність ходу і тугість ходу. Результат: абсолютним переможцем випробувань став змішувач GROHE.

GROHE SilkMove

Особливі керамічні диски і застосування технології Teflon в картриджах GROHE SilkMove забезпечують важелів змішувачів точний і легкий хід протягом усього терміну служби.

GROHE SilkMove

Кут повороту важелів з технологією GROHE SilkMove.

GROHE SilkMove

Технологія GROHE SilkMove гарантує, що навіть через 20 років плавність ходу важеля буде такою ж, як в перший день експлуатації.

Рекомендовані продукти

Allure

Atrio One

Eurostyle Cosmopolitan

Quadra