Відкрийте для себе всі унікальні розпилювачі GROHE

Насолоджуйтесь різноманітністю - оновленням або релаксацією?

Створіть свій особистий душ для гідротерапії і використовуйте всі фізичні властивості води, щоб створити нові відчуття щодня. Великий або дуже великий верхній душ; встановлені врівень зі стелею або монтаж в стіну. Душі GROHE поставляються в усіх формах, стилях і розмірах - кожен з них розроблений з урахуванням для вашого задоволення та насолоди.

Ніжний режим "Дощ" змиє ваш гель для душу та скраб для тіла, струменевий спрей допоможе розслабити напружені м'язи, а м'який режим "Champagne" подарує спокій. З ручними душами GROHE SPA® вибір знаходиться у ваших руках. Наші регульовані бічні душі можуть бути налаштовані до ваших уподобань.

Завдяки нашому унікальному дизайну поширюється однакова кількість води на кожну форсунку, що дарує рівномірне розпилення. Так що будь-який режим підойде до вашого настрою.

All our showers incorporate GROHE DreamSpray® technology

Формула якості та інновацій створює оптимальний розподіл води для безперечного досвіду. Як експерти в галузі водних технологій, наша місія полягає у розробці чудових душів з видатними особливостями.

Виняткова якість, точність і велика кількість внутрішніх деталей відрізняють душ GROHE від інших.

Докладніше про GROHE DreamSpray®