Concealed Showers

ВБУДОВАНІ ДУШІ

ПРИХОВАНІ ПЕРЕВАГИ ВБУДОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Простір - цінний, але часто обмежений ресурс. Вбудовані системи забезпечують більше простору під душем без компромісів щодо функцій чи комфорту. Вони також пропонують додаткові переваги з практичної точки зору: чистити їх набагто швидше та зручніше. Вбудовані рішення: більше для Вас. Завдяки універсальним рішенням, наша система GROHE Rapido SmartBox стає відповідю на все. Ніколи раніше вбудований елемент GROHE не пропонував так багато різних опцій, а також гнучкість і свободу. Завдяки системі GROHE Rapido SmartBox Ви можете встановити вбудовану частину зараз і обрати зовнішню з часом.

СПРАВЖНІЙ МІНІМАЛІЗМ: GROHTHERM SMARTCONTROL & RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Коли у Вас є розкіш планування ванної з нуля, Grohtherm SmartControl у поєднанні з Rainshower SmartActive 310 стануть ідеальним варіантом. Завдяки вбудованому монтажу та неймовірно витонченому дизайну, Grohtherm SmartControl надає більше простору під душем, а також лаконічний та охайний вигляд. Він забезпечує додаткові переваги з практичної точки зору: чистити його набагто швидше та зручніше. З Rainshower SmartActive 310 душ стає приємністю, яку Ви очікуватимете з нетерпінням щодня, завдяки великим розмірам верхнього душу і двом режимам струменю, які дозволяють обирати між м'яким та заспокійливим струменем GROHE PureRain і новим стимулюючим GROHE ActiveRain - чи поєднати обидва.

ІДЕАЛЬНІ НАКЛАДНІ ПАНЕЛІ БУДЬ-ЯКОЇ ФОРМИ - ВІД КРУГЛОЇ ДО КВАДРАТНОЇ

ЗМИЙТЕ ШАМПУНЬ, ЗМИЙТЕ СТРЕС

Оберіть між м'яким літнім дощем та зливою, натиснувши кнопку. Режим ActiveRain забезпечує потужний струмінь, який повністю змиє найменші залишки шампуню швидко та ефективно і подарує Вашій голові відчуття чистоти. Або ж переключіть на режим PureRain і відпочиньте під м'яким, відновлюючим струменем душу.

Дизайн Grohtherm SmartControl - це значно більше, ніж функціональність. Його тонкий та витончений вигляд підійде для кожної ванної кімнати. Накладна панель товщиною 10 мм робить Grohtherm SmartControl як елегантним, так і економить простір.

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

НАШІ ДВОВАЖІЛЬНІ ТЕРМОСТАТИ - З НИМИ ВИ ОДРАЗУ ЗІГРІЄТЕСЬ

Розроблені та виготовлені для більшого комфорту, зручності та простору, наші двоважільні термостати виглядають оманливо просто. Надзвичайно тонкі панелі, завтовшки лише 10 мм і витончений дизайн кнопок забезпечують загальний розмір панелі не більше 43 мм. Усі наші двоважільні термостати передбачають поєднання гарного вигляду і додаткового простору.

ПЕРЕМИКАННЯ РЕЖИМІВ СТРУМЕНЮ? ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ЦЕ ІЗ ЗАКРИТИМИ ОЧИМА

Наші нові термостати зі звичними функціями розроблені для того, щоб бути якнайбільш зручними у користуванні та інтуїтивно зрозумілими.

Увімкніть ручний душ, повертаючи верхню клавішу управління ліворуч. Для збільшення сили струменю і потужності режиму просто продовжуйте повертати кнопку ліворуч. Щоб переключитись на верхній душ поверніть кнопку контролю праворуч. Продовжуйте повертати праворуч, для збільшення потужності. Доступний як варіант із 1 функцією, для керування одним душем, так і з 2 функціями, - для душу та ванної.

Rainshower SmartControl 360

Три етапи контролю

Три етапи контролю

Три етапи контролю

ПЛАВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ: НАШ ОДНОВАЖІЛЬНИЙ ЗМІШУВАЧ

Наші одноважільні змішувачі працюють бездоганно, пропонуючи зручне та інтуїтивне управління. Одноважільні змішувачі GROHE створені для функціональності та стильного елегантного вигляду: накладні панелі всього 10 мм завтовшки. А автоматичний перемикач на два виходи товщиною лише 43 мм, незалежно від глубини монтажу вбудованої частини.

НАШ ЗМІШУВАЧ НА ТРИ ВИХОДИ - ПРОСТО ОБЕРІТЬ СВІЙ ВАРІАНТ

Красивий та сучасний дизайн є основою наших одноважільних змішувачів. Але змішувачі на три виходи відрізняються від інших абсолютною простотою функцій. Верхня ручка має три позиції. Її обертання дозволяє Вам обрати, наприклад, між потужним та розслабляючим струменем води. Або між верхнім, ручним душем чи виливом на ванну. Нижня ручка дозволяє комфортно контролювати температуру - поверніть ліворуч для теплої, праворуч - для холодної води, а піднімаючи ручку контролюйте обсяг води.

Rainshower SmartControl 360