Concealed Showers

ПРИХОВАНІ ПЕРЕВАГИ ВБУДОВАНИХ ДУШІВ

Простір – цінний, але часто обмежений ресурс. Вбудовані системи забезпечують більше простору під душем без компромісів у функціях чи комфорті. Вони також пропонують додаткові переваги з практичної точки зору: чистити їх набагто швидше та зручніше. Наша система GROHE Rapido SmartBox стає відповідю на все. Ніколи раніше вбудований елемент GROHE не пропонував так багато різних опцій і таку гнучкість та свободу. Завдяки системі GROHE Rapido SmartBox Ви можете встановити вбудовану частину зараз і обрати зовнішню потім.

СПРАВЖНІЙ МІНІМАЛІЗМ: GROHTHERM SMARTCONTROL ТА RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Коли у Вас є розкіш планування ванної з нуля, Grohtherm SmartControl у поєднанні з Rainshower SmartActive 310 стануть ідеальним варіантом. Завдяки вбудованому монтажу та неймовірно витонченому дизайну, Grohtherm SmartControl надає більше простору під душем, а також лаконічний та охайний вигляд.

З Rainshower SmartActive 310 прийом душу стає приємними моментами, які Ви очікуватимете з нетерпінням щодня. Великий розмір верхнього душу і два режими струменю дозволяють обирати між м'яким та заспокійливим струменем GROHE PureRain і новим стимулюючим GROHE ActiveRain, чи поєднати обидва.

НАКЛАДНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ІНТЕР’ЄРУ

ЗМИЙТЕ ШАМПУНЬ, ЗМИЙТЕ СТРЕС

Оберіть між м'яким літнім дощем та зливою, натиснувши кнопку. Режим ActiveRain забезпечує потужний струмінь, який повністю змиє найменші залишки шампуню швидко та ефективно і подарує Вашій голові відчуття чистоти. Або ж переключіть на режим PureRain і відпочиньте під м'яким, відновлюючим струменем душу.

Дизайн Grohtherm SmartControl – це значно більше, ніж функціональність. Його компактний та витончений вигляд підійде для кожної ванної кімнати. Накладна панель товщиною 10 мм робить Grohtherm SmartControl елегантною економією простору.

Круг, квадрат чи куб?

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

Круглий, Квадратний чи Кубічний?

ТЕРМОСТАТИ GROHE З 2 РУЧКАМИ
НАДІЙНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ

Розроблені для більшого комфорту, зручності та простору, наші термостати з двома ручками виглядають оманливо просто. Надзвичайно тонкі панелі, завтовшки лише 10 мм і витончений дизайн кнопок забезпечують загальний розмір панелі не більше 43 мм. Усі наші термостати з двома ручками передбачають поєднання гарного вигляду і додаткового простору.

ПЕРЕМИКАННЯ РЕЖИМІВ ДУШУ? ІЗ ЗАКРИТИМИ ОЧИМА

Увімкніть ручний душ, повертаючи верхню ручку управління ліворуч. Для збільшення сили струменю і потужності режиму просто продовжуйте повертати кнопку ліворуч. Щоб переключитись на верхній душ поверніть ручку праворуч. Продовжуйте повертати праворуч, для збільшення об'єму. Доступний як варіант на 1 функцію (для керування одним душем), так і на 2 функції – для душу та ванної.

Дізнатися більше

ОДНОВАЖІЛЬНИЙ ВБУДОВАНИЙ ЗМІШУВАЧ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МІНІМАЛІЗМ

Наші одноважільні змішувачі працюють бездоганно, пропонуючи зручне та інтуїтивне управління. Одноважільні змішувачі GROHE створені для функціональності та стильного елегантного вигляду: накладні панелі всього 10 мм завтовшки. А автоматичний перемикач на два виходи товщиною лише 43 мм, незалежно від глубини монтажу вбудованої частини.

ПЕРЕМИКАЧ НА 3 СПОЖИВАЧА

Красивий та сучасний дизайн є основою наших одноважільних змішувачів. Але змішувачі на три виходи відрізняються від інших абсолютною простотою функцій. Верхня ручка має три позиції. Її обертання дозволяє Вам обрати, наприклад, між потужним та розслабляючим струменем води. Або між верхнім, ручним душем чи виливом на ванну. Нижня ручка дозволяє комфортно контролювати температуру – поверніть ліворуч для теплої, праворуч – для холодної води, а піднімаючи ручку контролюйте обсяг води.

Дізнатися більше