<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Eurosmart

Eurosmart

У дусі часу

Нова серія GROHE Eurosmart дозволяє досягти в оснащенні кухні поєднання практичності і виразного дизайну. Вона розроблена таким чином, щоб навіть за найактивнішим робочим процесом на кухні забезпечувати неперевершену працездатність і управління потоком води без зайвих зусиль і без загрози опіку, і одночасно з цим демонструє бездоганність стилю. Завдяки витонченому зігнутому виливу і цілісному циліндричному корпусу, змішувач з нової серії Eurosmart стане ефектною дійовою особою в інтер'єрі Вашої кухні, а також надійним помічником, до якого Вам буде приємно звертатися кожен раз.

Знайдіть ваш шоурум та сантехніка

Варіанти продуктів

GROHE Zero

Чиста питна вода має важливе значення для вашого здоров'я. Обираючи змішувачі з технологією GROHE Zero, ви отримуєте кран із корпусом, який є максимально безпечним для вашого здоров'я. Завдяки відокремленим внутрішнім водним шляхам відсутня можливість потрапляння свинцю у питну воду.

Технологія GROHE Zero інтегрована у кухонні змішувачі з витяжними шлангами, а також у кухонний змішувач New Eurosmart, змішувач для раковини New Eurostyle та інших продуктах.