<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE FootControl

Звільніть руки. Лише тупніть ногою

Коли на кухні цінна кожна хвилина і без зручних умов просто не обійтися, чому б не звільнити руки, коли це цілком можливо? Нові змішувачі GROHE із серії FootControl можна вмикати і вимикати за допомогою легкого дотику ногою до підлогової шафи, що дозволяє звільнити руки і зберігає змішувач від забруднень. Три з наших найбільш популярних змішувачів тепер комплектуються інноваційною системою керування FootControl. Нею також можна укомплектувати будь-який кухонний змішувач GROHE з висувною лійкою. Щоб попрощатися із брудом, бактеріями і незручностями, необхідно лише тупнути ногою!

Варіанти продуктів

K7 FootControl

Змішувач K7 FootControl дозволяє розкрити професійний потенціал вашої кухні. Випробуйте високу функціональність професійного струменю змішувача K7 із висувним шлангом та технологією активації ногою. Архітектурні форми змішувача і виняткові характеристики рукоятки перетворюють його на більш ніж чудовий помічник на кухні. Для кухонь, де постійно кипить робота і ефективність роботи має велике значення, змішувач К7 FootControl надасть вам повного контролю, звільнивши при цьому ваші руки для інших завдань.

Essence FootControl

Створіть мінімалізм на вашій кухні за допомогою функціональності та легкого керування змішувачем GROHE Essence FootControl без застосування рук. Елегантні, прості лінії змішувача Essence - бездоганне доповнення до сучасної кухні, а технологія FootControl дозволяє тримати руки та корпус змішувача чистими. Завдяки висувній дворежимній лійці і сяючому покриттю GROHE StarLight® змішувач Essence FootControl є бездоганним вибором для кухні.