K7

K7

Чіткі форми та практичні функції

Поєднала в собі суворі, геометрично вивірені дизайнерські рішення і практичні характеристики, колекція K7 набуває шанувальників серед просунутих кулінарів, згодних тільки на найкраще. У вигнуту спіраль поміщений гнучкий шланг з лійкою, який працює в режимах аерованного і широкого струменя, а важіль овальної форми, із застосуванням технології GROHE SilkMove, забезпечує чітке управління напором і температурою води. Два варіанти виконання покриття створюють візуально різні модифікації моделі. Хромоване покриття GROHE StarLight надає виробу елегантний сучасний вигляд, а покриття SuperSteel втілює собою міцність і справжню розкіш цієї колекції. В інтересах сумісності з усіма різновидами мийок і всіма варіантами планування кухні, в даній колекції представлений широкий вибір моделей змішувачів на один і два отвори, з вбудованою висувною лійкою або без неї. Для додаткової зручності деякі моделі також оснащені додатковою висувною лійкою з гнучким шлангом.

Виставки та інсталятори

Варіанти продуктів

Випробувати

При роботі на кухні багато що залежить від вправності та вміння все робити вчасно. Професійним кухарям це відомо краще, ніж будь-кому іншому. Саме тому колекція GROHE K7 розроблялася за участю професіоналів і була адаптована до потреб домашніх кухарів. На питання про те, чому в першу чергу присвячений дизайн, функціональності або естетиці, колекція GROHE K7 впевнено відповідає: "І тому, й іншому!"

K7 Semi-Pro Medium

GROHE K7 Semi-Pro Medium

Створюючи змішувач GROHE K7, ми змінили фокус вашої кухні. Завдяки GROHE K7 Semi-Pro Medium ви отримуєте мінімалістичне дизайнерське рішення змішувача K7 Semi-Pro, але тепер у більш компактних розмірах.

GROHE K7 Semi-Pro Medium поєднує бездоганний зовнішній вигляд і функціональність. Професійна лійка є висувною, обертається на 360°, і керувати нею легко навіть однією рукою. Крім того, висока дуга і 140 ° поворотний кронштейн забезпечують максимальну зручність при очищенні та наповненні високих ємностей. З легкістю перемикайте між режимами струменю і звичайним потоком води, не вимикаючи воду