Характеристики кухонних змішувачів

Задовільняючи всі ваші побажання, водні системи GROHE та кухонні змішувачі мають орієнтовані на користувача функції та геніальні деталі: більше вибору, більше комфорту та більше гнучкості: саме тому користування нашими продуктами - це справжнє задоволення.

SMARTCONTROL

Змішувач SmartControl для кухні забезпечує чітке керування завдяки простому натисканню.

Замість використання традиційної рукоятки ви маєте можливість увімкнути або вимкнути воду простим натисканням на кнопку - це надзвичайно зручно, коли ваші руки зайняті, оскільки ви можете керувати змішувачем зап'ястям або ліктем.

Щоб налаштувати температуру води, плавно поверніть вентиль на корпусі змішувача вліво або вправо. Висувна лійка надає максимум гнучкості у користуванні; 3 варіанти дизайну змішувача, 11 вражаючих покриттів, бездоганна модель кухонного змішувача - у вас на відстані витягнутої руки.

EASYTOUCH

Кухня - це практичне місце, де багатозадачність неминуча. Чому б не покращити собі роботу на кухні та життя в цілому за допомогою сенсорного змішувача GROHE? Ми розробили два інноваційних рішення, які дозволяють вам контролювати потік води, не застосовуючи руки, що робить вашу кухню більш гігієнічною, зручною та інтуїтивно зрозумілою у користуванні. Змішувачі GROHE можна активувати простим дотиком зап'ястям або ліктем. Ваші руки вільні і змішувач блискуче чистий. Змініть спосіб керування на кухні лише одним єдиним дотиком.

Кухня - це серце вашої домівки. Завдяки інноваційній технології змішувачів GROHE EasyTouch липкі руки не стануть перешкодою під час роботи зі змішувачем, а перехресне забруднення стане справою минулого. Прихована технологія GROHE дозволяє вмикати та вимикати воду одним натисканням рукою, зап'ястям або ліктем у будь-якому місці виливу. Більше жодних жирних відбитків пальців або намагань повернути віддалений від вас важіль ліктем.

FOOTCONTROL

На кухні, де час є суттєвим, а зручність обов'язковою, чому б не звільнити свої руки?

Нові змішувачі GROHE FootControl можна вмикати і вимикати, м'яко натискаючи ногою на базовий блок, залишаючи при цьому ваші руки вільними, а змішувач бездоганним чистим. Три наші найпопулярніші змішувачі оснащені інноваційною технологією FootControl, або ви можете додати цю функцію до будь-якого кухонного змішувача GROHЕ з витяжною лійкою. Лише тупніть ногою і скажіть "Бувай!" мікробам і кухонному безладу!

Технологія магнітного стикування MAGNETIC DOCKING

Завдяки потужним вбудованим магнітам висувна лійка легко і плавно повертається у вихідне положення після використання.

ТИПИ ВИЛИВІВ

ПОТУЖНІ СТРУМЕНІ

Наш асортимент виливів дозволить вам поєднувати комфорт і зручність з гнучкістю у дизайні. Виливи представлені у різних варіаціях висоти - від компактних низьких до розкішних високих для наповнення великих ємностей, а також можуть мати форми U, C, L, що ідеально доповнять стиль вашої кухні. Прагнете більшої гнучкості? Наші обертові виливи із висувними лійками додадуть шарму, впевненості та функціональності на кухні.

ПРОФЕСІЙНІ СТРУМЕНІ

Характеризуються пружинним механізмом з кутом обертання у 360° та легким перемиканням між лійкою та аератором

ТРИРЕЖИМНА ЛІЙКА

Три різні варіанти розпилення - втричі більше гнучкості. Завдяки функції трирежимної лійки ви з легкістю справлятиметеся з усіма справами на кухні - від приготування їжі до очищення. Ламінарний струмінь розроблений таким чином, щоб унеможливити розбризкування води. Душовий струмінь додає повітря для більшої потужності та зручності миття фруктів та овочів. Інноваційний режим GROHE Blade - це конденсований струмінь, що ідеально підходить для змивання бруду та використовує до 70% менше води, ніж ламінарний або душовий режим струменю. Перемикайте між кожним режимом за допомогою кнопки на душовій голівці - або використовуйте розумну функцію "Пауза", щоб на мить зупинити потік води. Трирежимна лійка GROHE створена охопити кожне кухонне завдання.

ВИСУВНА ДВОРЕЖИМНА ЛІЙКА

Збільшує радіус керування змішувачем і дозволяє легке перемикання між аератором і лійкою.

ВИСУВНА ЛІЙКА

Збільшує радіус керування змішувачем

ПОКРИТТЯ

PVD COLORS

GROHE PVD
НЕЗРІВНЯННЕ, МІЦНЕ, СТІЙКЕ ДО ПОДРЯПИН
НАША ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ PVD ПОКРИТТЯ НАДАЄ НОВИХ ФАРБ СВІТУ ДОВКОЛА

Особливо у світі кухонних рішень, де поверхні повинні зберігати колір і якість поверхні тривалий час, відмінні високостійкі покриття вирізняють одні вироби з-поміж інших. Прагнення GROHE завжди виробляти лише найкраще послужило причиною створення спеціальної технології, яка гарантує не просто найяскравіші кольори, а міцне покриття найвищої якості, забезпечуючи споживачам тривалу насолоду від води. Отже, PVD покриття наших змішувачів у 10 разів більш стійке до подряпин, ніж звичайне хромоване, і має в 3 рази міцнішу поверхню. Що стосується раковин, PVD - це заключний шар на поверх нержавіючої сталі, що забезпечує максимальну міцність. Окрім стійкості матеріалу, покриття має сяючий блиск - від Темного матового графіту до яскравого полірованого Прохолодного сходу сонця, що дає вам повну свободу у виборі ідеального рішення для вашої кухні.