ПОЧНІТЬ СВІЙ БІЗНЕС З БЕЗПЕКИ ВОДИ ВЖЕ ЗАРАЗ!

ВІД РЕМОНТУ ПІСЛЯ ПОШКОДЖЕНЬ ВІД ВОДИ ДО ВОДНОЇ БЕЗПЕКИ

Ремонт пошкоджень від води є частиною роботи інсталятора. Це важлива робота, але, мабуть, не найприємніша - виклик у будь-який час, у будь-яку погоду, відмовляючись від інших робочих пропозицій, щоб встигнути терміновий ремонт. Стільки клопоту для домовласників.

Тепер, ви могли б запропонувати своїм клієнтам систему автоматичного сповіщення на додаток. Пропонуючи їм душевний спокій і уникаючи пошкоджень від води, що ще ви можете зробити?

Система охорони водних ресурсів GROHE Sense and GROHE Sense Guard здатна виявляти проблеми і прориви труб, перш ніж вони спричинять серйозні пошкодження. У подібних випадках ви також можете краще планувати замовлення клієнтів і не потрібно поспішати з такою кількістю термінових випадків. Менше часу на ремонт пошкоджень від води, менше плутанини і стресу.

ПОШКОДЖЕННЯ ВІД ВОДИ- ПРОБЛЕМА НОМЕР 1 У ДОМІ!

54% СІМЕЙ ЗАЗНАЛИ ЗБИТКІВ ВІД ВОДИ У СВОЇХ БУДИНКАХ*.

Перевірте факти про пошкодження від води

БУДЬ-ХТО МОЖЕ ВСТАНОВИТИ GROHE SENSE, РОЗУМНИЙ ДАТЧИК ВОДИ

Датчик води GROHE Sense - це перший крок у створенні системи безпеки для кожного будинку. Його можна легко придбати та встановити. І як тільки клієнти відчули переваги безпеки водопостачання через додаток GROHE Sense і додаток GROHE, вони захочуть отримати повний пакет для захисту від протікань, затоплень та пошкоджень від води. І саме тут починається ваша роль як інсталятора.

Детальніше про GROHE Sense

ТІЛЬКИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ВСТАНОВИТИ GROHE SENSE GUARD, РОЗУМНОГО ВАРТОВОГО ВОДИ

Коли йдеться про розумного вартового води GROHE Sense Guard, люди повинні запитати у вас, професійного інсталятора, про безпечну та правильну установку. Завдяки інноваційному дизайну GROHE це завдання можна зробити швидко і легко.

Детальніше про GROHE Sense Guard

ПРОЙДІТЬ ТРЕНІНГ ТА СТАНЬТЕ ЕКСПЕРТОМ З ВОДНОЇ БЕЗПЕКИ!

Все більше і більше споживачів обирають переваги систем та технологій розумного будинку. Ось чому навчання системі безпеки води GROHE Sense та GROHE Sense Guard допоможе забезпечити ваш бізнес у майбутньому і надасть вам додаткові знання та поради, які можна запропонувати, а також навички.

Чи зацікавлені Ви дізнатися більше про продукти розумного будинку GROHE? Або ви хочете подивитися на технічні деталі, які роблять Sense і Sense Guard унікальною системою безпеки від пошкоджень від води? Ми запрошуємо Вас взяти участь у онлайн-тренінгу!

Дізнайтеся більше про GROHE Sense і GROHE Sense Guard в онлайн-тренінгу!

МИ ДАЄМО ВАМ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ВОНИ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ВАС

Клієнти, які зацікавлені у запобіганні збитків від води та встановленню GROHE Sense Guard, довіряють експертам з водної безпеки, а також безпосередньо шукають у додатку GROHE Sense. Ви бачите потенційних клієнтів у вашому регіоні? Перевірте себе!

Показати експертів з водної безпеки

Будьте в курсі останніх новин від GROHE!

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розумний датчик води.

Відкрийте для себе GROHE Sense

Розумний вартовий вашого будинку.

Відкрийте для себе GROHE Sense Guard

Додаток для управління водними ресурсами

Відкрийте для себе додаток GROHE Sense app

*Джерело: ConsumerView, січень 2017, кількісна оцінка Європи.