СИСТЕМА БЕЗПЕКИ ВОДИ ДЛЯ КОЖНОГО ДОМУ
ДОМОВЛАСНИК ЧИ ОРЕНДАТОР?

Незалежно від того, чи є ви домовласником або орендатором будинку, для кожного випадку GROHE пропонує вам рішення для підвищення безпеки вашого будинку та уникнення небажаних і дорогих пошкоджень від води.

Будь то протікання з побутової техніки, душу, туалету або раковини, чи мороз, що спричиняє прорив труб, або навіть проблеми з майном сусідів, будь-де, де ви використовуєте воду в будинку, можуть бути вразливі до пошкодження від води.

Найгірше те, що протікання води - це те, що невеликі протікання можуть залишитися непоміченими протягом декількох днів, тижнів і навіть місяців, що призводить до поступового пошкодження і проблем з вологістю, перш ніж ви навіть зрозумієте, що щось не так.

Саме тому захист вашого будинку за допомогою системи розумного будинку, яка контролює використання води та будь-які зміни рівня вологості, є такою корисною розробкою. З GROHE Sense і GROHE Sense Guard ви можете встановити повну систему розумного будинку для забезпечення безпеки води, яка дозволяє вам бути в курсі та контролювати будь-коли і в будь-який час.

РОЗУМНИЙ СЕНСОРНИЙ ДАТЧИК GROHE SENSE ВИЯВЛЯЄ ПРОТІКАННЯ У ДОМІ

GROHE Sense - розумний датчик води на батарейках, що може бути розміщений у приміщеннях та інших місцях будинку, незалежно від того, чи є ви власником будинку або орендарем. Він зможе зупинити пошкодження від води до того, як це станеться.

Гладкий, мінімалістичний дизайн датчика води Sense означає, що він ненав'язливо впишеться в будь-яке приміщення, де можуть виникнути протікання води, - і навіть у важкодоступних місцях. Ідеально підходить для кухонь, ванних кімнат, підвалів або будь-яких місць, що піддаються пошкодженню від води.

Детальніше про GROHE Sense

КОНТРОЛЬ ВОДИ З GROHE SENSE GUARD - УСТАНОВКА НА ВОДОПРОВІДНУ ТРУБУ

GROHE Sense Guard, розумний вартовий води, який автоматично вимикає воду у разі виявлення протікань води та відстежує споживання води, його необхідно встановити на головну водопровідну трубу.

Ми рекомендуємо орендаторам отримати згоду від власника будинку перед встановленням пристрою, оскільки ця установка призводить до постійної зміни в системі трубопроводів.

Детальніше про GROHE Sense Guard

ЧИСЛЕННІ ВИПАДКИ ЗАПОБІГАННЯ АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ ІЗ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

“Я очікував додаткових засобів безпеки, оскільки живу у старому будинку. На випадок, якщо раптом щось трапиться.“

Андре Веферс, Німеччина

Читати більше про досвід користувачів