<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower® Classic

Rainshower® Classic

Для сучасних ванних кімнат

Завдяки плавним контурам і сліпучо хромованому покриттю GROHE StarLight, ручний душ Rainshower Classic стане ідеальним вибором для ванної кімнати, оформленої в сучасному стилі. Ця модель з обтічними скульптурними формами випускається в двох розмірах і оснащується різними комбінаціями режимів струменя, кожен з яких функціонує ідеально завдяки технології GROHE DreamSpray.

Варіанти продуктів

Відкрий для себе

Розпилювачі

Rain Spray

Rain Spray: Широкий і розкішний - м'який, ніжний спрей для заспокоєння шкіри. Спрей забезпечує повне і рівномірне покриття, імітуючи теплий літній дощ.

Jet Spray

Jet Spray: Сфокусований циркулярний розпилювач, який забезпечує освіжаючий потік води. Ідеально підходить для миття або просто для чищення ванни або душу.

Pure Spray

Pure Spray: назва каже сама за себе. М'який потік чистої води, доставлений з центру душової голівки - нагадує свіжу, гірську весну.

Champagne Spray

Champagne Spray: Збагачений повітрям для великих, м'яких крапель води. Більше повітря означає, що для застосування цього розслабляючого та м'якого розпилу спрею потрібно менше води.

Rainshower System Shower system for wall mounting

Системи Rainshower

Системи Rainshower® об'єднують найважливіші елементи прекрасного душу, а також безліч інших переваг для підвищення комфорту та задоволення. Всі наші термостатичні системи мають термостати GROHE, розроблені з урахуванням найбільш чутливого в світі термометра -ваша шкіра. Для максимально комфортного душу, наша найпопулярніша система гарантовано примирює тіло та душу завдяки регульованиму душу- так що всі члени сім'ї можуть скористатися цією новою практикою гідротерапії.

Системи Rainshower