<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower® Next Generation
Icon

Rainshower® Next Generation Icon

Сміливий дизайн

Душі Rainshower Icon Next Generation - зразки чудового стилю, які сміливо заявляють про себе. Їх дизайн, удостоєний ряду професійних нагород, втілює собою унікальний спосіб взаємодії з водою, пропонуючи альтернативу звичній концепції масивних приладів. Душовий диск у формі кільця візуально здається полегшеним і створює широку і об'ємну струмінь води завдяки ідеальному розташуванню душових сопів і технології GROHE DreamSpray.

Варіанти продуктів

Відкрий для себе

Кольори та задоволення для ванної кімнати. Креативний варіант багатогранного, відзначеного нагородами, круглого ручного душу GROHE Rainshower®Icon. Ця колекція, що надихнута квітами, робить лійку надзвичайно легкою, щоб викликати веселу атмосферу у Вашій ванній кімнаті. З шістьма свіжими кольорами на вибір завжди є потрібна модель, щоб підкреслити будь-який існуючий декор ванної кімнати.
Незалежно від квіткової композиції, всі моделі Rainshower® FlowerCollection будуть пестити Вашу шкіру такими ж краплями, як і всі інші варіанти Rainshower®, які використовують технологію GROHE DreamSpray®. Вони також мають обробку хромового матеріалу GROHE StarLight®, що означає, що вони збережуть блиск протягом багатьох років.

Квіткова колекція Rainshower® - ідеальний ручний душ для всіх, хто хоче додати трохи кольору у свій день.

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Кольорова весняна колекція лійок Rainshower

Весняна колекція GROHE Rainshower®, які представлені в палітрі шість кольорів - це простий та швидкий спосіб оновити ванну кімнату. Веняна колекція кольорів GROHE Rainshower® переносить відзначений нагородами дизайн та отвір у формі ореолу в Rainshower® Icon на наступний рівень. Точна інженерія струменів для душу та технологія GROHE DreamSpray® забезпечують зближення центральних струменів води для створення досконалого розпилювача.

Кольорова натуральна колеція лійок Rainshower®

Кольорова натуральна колеція Rainshower

Кольорова невимушена колекція The GROHE Rainshower® - це новий, відзначений нагородами випуск GROHE Rainshower® Icon. Ми ретельно підібрали палітру із шести натуральних кольорів, яка доповнює популярні архітектурні матеріали і допоможе узгоджувати естетичну концепцію ванної кімнати.