Квадратні Верхні Душі

Сміливе рішення - квадратний верхній душ з монтажем на стелю

Завдяки графічним формам і мінімалістичному дизайну квадратна душова принесе в інтер'єр Вашої ванної кімнати нотку геометричного стилю.

Останнім часом верхні квадратні душі стельового монтажу набувають все більшої популярності в оснащенні ванних кімнат. На прикладі розкішних готелів і вишуканих приватних володінь вони продемонстрували бездоганну органічність в ультрасучасних інтер'єрах. Не вимагаючи душового кронштейна, такі душові поверхні кріпляться безпосередньо до стелі і створюють враження, що вода ллється каскадами прямо зі стелі.

Сучасна душова

Rainshower F-Series: квадратні форми трьох розмірів

У колекції Rainshower F-Series представлені квадратні верхні душі трьох різних розмірів, а також бічний душ спрямованої дії. Стельовий верхній душ великого розміру є круглою душовою поверхнею, вбудованою в квадратний корпус зі стороною 20 дюймів (близько 50 см). Модель зі стороною 10 дюймів (близько 25 см) передбачає як стельовий, так і настінний монтаж за допомогою кронштейна. Завершують колекцію квадратний верхній душ настінного монтажу зі стороною 5 дюймів (близько 12,5 см) і квадратний бічний душ такого ж розміру.

Досить додати термостатичний змішувач для душу і ручний душ, і у Вашому розпорядженні будуть всі необхідні елементи для оснащення сучасного багатофункціонального душового простору.

Rainshower® F-Series

Grohtherm F

Кожен член Вашої сім'ї ставить свої вимоги до душу. З персональним душовим управлінням Grohtherm F ніхто не буде йти на компроміс і всі залишаться задоволені.

Ви зможете контролювати душ та налаштовувати його під себе як заманеться. Обирайте Grohtherm F для максимального задоволення від ванних процедур.

Grohtherm F

Рекомендовані продукти

Grohtherm F

Rainshower F-Series Верхні, Бокові душі