Змішувачі для ванни та душу

У багатьох ванних кімнатах змішувач для ванни служить лише для наповнення ванни водою. Однак тим, хто також приймає душ, стоячи у ванні, необхідний комбінований змішувач для ванни і душу, що дозволить перемикати потік води між змішувачем для наповнення ванни і душем.

Chiara Single-lever bath/shower mixer

Комбіновані змішувачі для ванни і душу

Veris F-digital 5-hole bath/shower combination

Комбіновані змішувачі, що встановлюються на борт ванни

Talentofill Inlet-, pop-up and waste-system

Вбудовані елементи для наповнення ванни Talentofill

Комбіновані змішувачі для ванни і душу
Комбіновані змішувачі для ванни і душу з термостатом або без - найпростіше рішення для тих, хто користується ванною для прийняття душу. Залежно від моделі, для таких змішувачів передбачений зовнішній або прихований монтаж. За допомогою перемикача користувач може направляти потік води у ванну або в душову лійку. В інтересах безпеки і комфорту рекомендується вибирати моделі з термостатом.

Комбіновані змішувачі, що встановлюються на борт ванни
Такі змішувачі призначені для установки на борт ванни або на облицьований плиткою бордюр навколо неї: при виборі моделі впевніться в тому, що вона підходить для наявних умов установки. У другому варіанті довжина виливу повинна дозволяти наповнювати ванну.

Вироби цієї групи поєднують в собі вилив для наповнення ванни із ручною душовою лійкою і випускаються в декількох модифікаціях по типу монтажу: на три, чотири і п'ять отворів. Подача води регулюється за допомогою одного або двох вентилів або важелів, а перемикач дозволяє направляти потік води у ванну або в душову лійку.

Вбудовані елементи для наповнення ванни
Дані елементи вбудовуються в корпус ванни і служать одночасно впускними отворами для води і захистом від переливу і засмічення.

Atrio Jota & Ypsilon Single-lever bath/shower mixer

Напольні змішувачі для ванн

Розроблені для установки спільно з окремими ваннами, підлогові змішувачі для ванн комплектуються трубами підводки від підлоги, виконаними в тому ж стилі і обробці, що і самі змішувачі. Багато моделей також комплектуються ручним душем.

Напольні змішувачі для ванн

Рекомендовані продукти

Allure

Allure Brilliant

Atrio One

Veris