Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Досконале рішення для ванної від GROHE Cube

Досконале рішення для ванної від GROHE Cube

Для створення виняткових проектів ванніої кімнати дизайнери інтер'єру віддають перевагу єдиному збалансованому способу. Після успішного випуску серій Eurocube і Euphoria Cube, компанія GROHE представляє Cube для шанувальників елегантного дизайну у дусі кубізму.

Grohtherm Cube

Новий Grohtherm Cube: 100% Cube, 100% GROHE

Безпечність, технології і стиль - основа всіх виробів GROHE, включаючи нову колекцію термостатів Grohtherm Cube. Grotherm Cube оснащений картриджем TurboStat® для максимальної безпеки і надійності під час прийняття душу. Додайте до цього еко-технології GROHE і вилив XL Waterfall, що подає воду безшумним потоком, що нагадує водоспад - все це термостат Grotherm Cube, який стане прекрасним завершальним елементом у вашій ванній.

Grohtherm Cube
Grohtherm Cube

Ультрасучасний душ в кубічному стилі

Витончений і простий дизайн колекції GROHE Cube з його чіткими лініями також відображений в новаторських душах Euphoria. Розкішна душова система Euphoria включає в себе термостат Grohtherm Cube, ручний душ і дивовижний верхній душ з режимом Rain в характерному кубічному стилі.

Душова система Euphoria
Eurocube Basin mixer

Справжня геометрія - змішувачі з одноважільним змішувачем Eurocube

Чисті лінії, чіткі кути і унікальна рукоятка роблять одноважільні змішувачі для ванни і раковини Eurocube вишуканим вибором для сучасних ванних кімнат. Відповідно до Ваших побажань в колекції Eurocube знайдеться будь-яка модель - від базового виливу до змішувача на чотири отвори. У кожній моделі стандартно використовуються наші фірмові технології GROHE SilkMove® і StarLight®.

Eurocube
Essentials Cube accessories

Cube в кожній деталі ... з аксесуарами Essentials Cube

Створіть дизайн ванної кімнати в кубічному стилі до останньої деталі завдяки аксесуарам Essentials Cube. Від мильниць до тримачів для рушників - все елементи гармонійно поєднуються один з одним і прикрашені хромованим покриттям GROHE StarLight®.

Аксесуари Essentials Cube
">

Рекомендовані продукти