Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

Water-saving Shower Heads

Водозберігаюче душове обладнання

Правильний вибір душу дозволить Вам значно зменшити свої витрати води і при цьому не менш повноцінно насолоджуватися приємними і бадьорять водними процедурами. Таким чином Ви не тільки приєднаєтеся до турботи про навколишнє середовище, але і скоротите свої витрати на комунальні послуги.

Quality materials, first-class design and advanced engineering all play an important role in saving water. GROHE EcoJoy™ hand showers feature either an integrated flow limiter, or an Eco button or spray dimmer which let you to choose when to reduce the water flow.

">
New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta

New Tempesta

Всі ручні душі Rainshower® Icon, Eco і Solo оснащені клавішею водозбереження Eco, розташованої на рукоятці: досить перевести клавішу в економічне становище, і витрата води в душі скоротиться до 40%. Завдяки оригінальній конструкції в формі кільця душ Rainshower® Icon витрачає менше води для створення широкого і об'ємного потоку, а модель Rainshower® Eco забезпечена душовим диском овальної форми, що повторює силует тіла людини при погляді зверху, - це дозволяє при економічній витраті води створювати потік, що охоплює все тіло.

Ручний душ Euphoria оснащений регулятором перемикання води, розташованим на душовому диску, - крім плавного регулювання витрати води він також дозволяє перемикати режими струменя.

Витрачайте менше води - це дозволить також економити енергію
Встановіть водозберігаюче душове обладнання, і Ви зможете економити не тільки воду, а й енергію. При скороченні витрати води скорочуються також витрати енергії на її підігрів, що означає подвійну вигоду.

Рекомендовані продукти