GROHE StarLight®

Покриття, виконані за спеціальними технологіями, що забезпечує зносостійкість: від вишуканих матових до сяючих як діамант.

Ми гарантуємо, що змішувачі GROHE через десятиліття будуть виглядати так само чудово, як і в той день, коли підкорили Вас. Секрет полягає в якості нашого довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight

В результаті безперервного вдосконалення нашого унікального процесу гальванізації протягом останніх 75 років, ми навчилися отримувати зносостійке покриття бездоганної якості, яке визнане одним з кращих в світі. Завдяки суворому багатоступінчатому контролю якості і постійному вкладанню коштів і зусиль ми домоглися того, що протягом усього терміну служби наших виробів Ви будете користуватися ними із задоволенням.

За допомогою найсучаснішого обладнання GROHE робить не тільки класичне хромоване покриття, але і інші покриття з неперевершеними характеристиками. Наприклад, процес фізичного осадження з газової фази дозволяє досягнути потроєної твердості композитного поверхневого шару в порівнянні з хромованим покриттям і отримувати глянсове золотисте покриття або ефектне покриття з нержавіючої сталі. Крім підвищеної твердості, таке покриття також відрізняється десятиразовою стійкістю до подряпин, тому збереже свій первозданний вигляд на весь термін служби. Першість в даній сфері належить новій розробці GROHE - покриттю SuperBlack, яке перевершує всі інші критерії і демонструє кращі показники в даній галузі. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази і випереджає хромоване по твердості в п'ять разів, а по стійкості до подряпин - в сто раз, за ​​рахунок особливого верхнього шару.

В спектрі покриттів, застосовуваних GROHE, - від матових до глянцевих і кольорових - особливе місце займає покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття спеціально розроблено таким чином, щоб протистояти забрудненню і стиранню. Завдяки цьому воно зберігає первозданний вигляд протягом багатьох років.

GROHE StarLight® surface

Склад покриття GROHE StarLight®

GROHE-surface-hardness

Твердість покриття GROHE

У 3 рази вища твердість і в 10 разів вища стійкість до подряпин

Рекомендовані продукти

Allure Brilliant

Eurocube

K7

Minta