GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure

Чиста насолода.

GROHE Blue Pure - альтернативне рішення для людей, які віддають перевагу натуральному смаку води. Використовуючи унікальну технологію фільтрації GROHE Blue, цей змішувач перетворює звичайну водопровідну воду на придатну до пиття, видаляючи всі речовини, які можуть погіршувати її смак. З покриттям GROHE StarLight, змішувач має окремі внутрішні водні шляхи - один для фільтрованої води, а інший - для нефільтрованої води. Створений для людей, які бережуть навколишнє середовище та хочуть пити фільтровану воду з приємним смаком завдяки водній системі GROHE Blue. Фільтруючий картридж GROHE Blue може очистити до 3000 літрів води і заміняється лише за кілька кроків. Ця система надає чистий, освіжаючий смак без присмаку хлору чи поганого запаху.

Варіанти продуктів

ДОСВІД

Освіжаючий та простий

Унікальна система водопостачання GROHE Blue Pure подає свіжу, фільтровану воду прямо з вашого кухонного змішувача, коли ви цього хочете - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Позначка заміни фільтра вказує, коли його потрібно замінити після одного року використання. Запасний фільтр можна легко придбати в інтернет-магазині GROHE.

Обробка та внутрішні водні шляхи

Два окремих внутрішні водні шляхи - один для фільтрованої води, а інший - для нефільтрованої води - і цей інноваційний змішувач гарантує, що після того, як вода буде відфільтрована, вона вже не контактує з будь-якими іншими предметами, які можуть зашкодити її смаку.

GROHE Blue фільтрована вода

GROHE Blue & BWT

Найцінніший ресурс у найбезпечніших руках

Вода - це не лише найцінніший ресурс у світі, а й основа всього живого. GROHE та BWT, провідні європейські професіонали у сфері водопостачання, представляють безпеку, гігієну та найвищі стандарти якості. Ми об'єднали досвід наших двох компаній, щоб забезпечити абсолютно новий досвід роботи з водою.

Кожен GROHE BLUE PURE містить

Ваш ідеальний вилив

Фільтр з активованим вугіллям

Головка фільтра