<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
сучасна кухня з зеленими кухонними шафами та професійними змішувачами GROHE Bau

ПРОФЕСІЙНІ ЗМІШУВАЧІ GROHE BAU

СТИЛЬ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ ІЗ ФУНКЦІЄЮ – СПРОЩУЙТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЮЙТЕ ПРОСТІР У ВАШИХ КЛІЄНТІВ

Досягнення ідеального балансу простоти та елегантності має вирішальне значення при виборі змішувачів для кухні ваших клієнтів. З лінійкою професійних змішувачів GROHE Bau ви можете досягти цього без зусиль. Зі зручністю для користувача на першому місці GROHE Bau має продуману естетику та широкий вибір ергономічних дизайнів важеля. Незалежно від того, чи кухня ваших клієнтів схиляється до класичного, сучасного чи космополітичного стилю, GROHE Bau легко гармонує, роблячи його ідеальним вибором для будь-якого смаку.

РІЗНОМАНІТНІ МОДЕЛІ GROHE BAU

Завдяки кухонним змішувачам GROHE Bau, зокрема GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve та GROHE BauClassic, клієнти мають широкий вибір стилів. Змішувачі, в тому числі і з поворотним виливом, доступні в різних розмірах: високий, середній, низький. Деякі також мають висувний аератор. Віддаючи пріоритет комфорту користувача, ці змішувачі ретельно розроблені, щоб задовольнити індивідуальні вподобання, досягаючи гармонійного балансу між місткістю та компактністю.

Кухонна мийка

Змішувач для раковини 1/2″
GROHE BauFlow
Змішувач для раковини 1/2″
31220000
€ 80,00
рекоменована ціна з ПДВ
Одноважільний змішувач для мийки 1/2″, DN 15
BauLoop
Одноважільний змішувач для мийки 1/2″, DN 15
31368000
€ 94,00
рекоменована ціна з ПДВ
Одноважільний змішувач для мийки 1/2″, DN 15
BauEdge
Одноважільний змішувач для мийки 1/2″, DN 15
31367000
€ 101,00
рекоменована ціна з ПДВ

ФУНКЦІЇ, ЯКІ РОБЛЯТЬ ЖИТТЯ ПРОСТІШИМ

Покращуйте досвід кухні своїх клієнтів за допомогою змішувачів GROHE Bau, які створені, щоб полегшити ваше життя. Відкрийте для себе ряд функцій, які спрощують повсякденні завдання та покращують функціональність:

блакитний значок для технології внутрішніх водяних каналів GROHE, що не містять свинцю та нікелю

БЕЗ СВИНЦЮ ТА НІКЕЛЮ

Внутрішні водні канали у змішувачах забезпечують відсутність контакту води зі свинцем або нікелем у корпусі, гарантуючи чисту питну воду, яка не містить домішок свинцю та нікелю.

блакитний значок для аератора GROHE «під монетку»

АЕРАТОР «ПІД МОНЕТКУ»

Аератор розміром з монетку на змішувачах із низькими і середніми виливами можна швидко очистити або замінити, що ідеально підходить для напруженої кухні.

синій значок для висувного виливу GROHE

ВИСУВНИЙ ВИЛИВ

Моделі із висувними виливами виводять зручність на новий рівень, дозволяючи охопити кожну зону мийки та полегшити наповнення каструль поза мийкою.

ШПАРГАЛКА ПО ВСТАНОВЛЕННЮ

Якщо вам потрібно зробити переконливу презентацію встановлення, щоб справити враження на клієнта, ми допоможемо із цим. Ось декілька варіантів реалізацій, які ви можете запропонувати своїм клієнтам, що миттєво дасть вам перевагу над пасивними інсталяторами без реального плану.

людина очищає овочі професійним краном GROHE Bau

ДОМАШНІ КУХНІ

Втілюйте мрії своїх клієнтів на кухні із змішувачами GROHE Bau, які додають нотку елегантності простору. Ідеальні для великих мийок, високопрофільний дизайн цих змішувачів може похвалитися інтригуючими кутами, які приємні візуально. Поєднання цих змішувачів із нашими кухонними мийками GROHE для справді сучасного та узгодженого вигляду є безсумнівним тріумфом. Змішувачі GROHE Bau та мийки GROHE завдяки суцільній установці з металевим кріпленням і дизайном, який робить прибирання зручним, забезпечують кожну деталь, необхідну для перетворення кухонь ваших клієнтів на простір, який випромінює стиль і функціональність.

ПРОФЕСІЙНІ КУХНІ

Для станцій приготування їжі змішувач GROHE BauClassic забезпечує більш щільний контур потоку, не виступаючи далі, ніж необхідно, і водночас забезпечує арку для легкого промивання продуктів і наповнення каструль. Важіль, що керується одним лиш пальцем, забезпечує впевненість і точний потік води.

Для зон миття рук кран GROHE BauLoop є чудовим вибором. Повністю вигнута петля потоку дозволить вам очистити навіть найглибші та найбільші горщики та контейнери. Плоский квадратний важіль ідеально підходить для миття посуду на напруженій професійній кухні. Поверхня GROHE StarLight неймовірно стійка до плям і подряпин; необхідна на будь-якій зайнятій професійній кухні.

ПЕРЕВАГИ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗМІШУВАЧА GROHE BAU

Кухонні змішувачі GROHE Bau пропонують численні переваги для монтажників, роблячи процес встановлення плавним та ефективним. Завдяки зручним функціям і продуманому дизайну змішувачі GROHE Bau надають монтажникам великі переваги.

  • Із металевим кріпленням і стабілізаційною пластиною GROHE Bau забезпечує простий монтаж, пропонуючи широку сумісність з різними типами мийок і стільниць. Насолоджуйтесь зручністю простого встановлення.
  • Прості для розуміння набори для звичайних конфігурацій та вимог на кухні допомагають інсталяторам заощадити час і зусилля на монтажі необхідних компонентів. Ці набори гарантують, що інсталятори матимуть усі необхідні елементи, легко доступні для представлення клієнтам.

Натхнення

крупним планом кругла кухонна мийка, обладнана професійним краном GROHE Bau
людина очищає овочі професійним краном GROHE Bau
крупним планом сучасна кухонна мийка, обладнана професійним краном GROHE Bau
крупним планом професійний змішувач GROHE Bau
людина миє картоплю професійним краном GROHE Bau
професійний змішувач GROHE Bau на сучасній кухні 

Подивитися наживо

сіра карта світу на білому тлі

Зверніться до магазину-партнера GROHE поряд з вами сьогодні, щоб отримати індивідуальну підтримку та допомогу при виборі.

Знайти шоурум

Подивіться колекції

Брошура «Кухня»

Відзначений нагородами дизайн з інноваційною функціональністю.

Майбутнє води

Новинки GROHE 2023.

Дізнайтеся більше

Простота для сучасної кухні

Історія кохання BAU