Охолоджена & Газована вода зі змішувача

Наша домашня система охолодження та газування води подає свіжу охолоджену фільтровану воду безпосередньо з кухонного змішувача, причому ступінь газування Ви можете встановлювати на свій смак.

GROHE Blue

GROHE Blue® Chilled & Sparkling - змішувач з функцією фільтрації води і додатковими можливостями

Володіючи всіма функціями і перевагами системи GROHE Blue® Pure, GROHE Blue® Chilled & Sparkling представляє якісно новий рівень систем фільтрації води. Ця система не оснащена не тільки вдосконаленим фільтром для води, але і пристроєм для охолодження та газування води з двома різними настройками.


Змішувачі з функцією фільтрації води допомагають берегти природні ресурси
Домашня система фільтрації води усуває потребу в важких пляшках з мінеральною водою, які необхідно доставляти транспортом від місць розливу до магазинів, а потім - додому споживачам.

Прохолодна газована вода з Вашого кухонного змішувача
GROHE Blue® Chilled and Sparkling Starter kit

Домашній пристрій для охолодження води

Домашній пристрій для охолодження води
Після того як вода пройшла чотириступеневий процес фільтрації, охолоджувач доведе її до температури 6 ° С, при якій її так приємно пити.

Домашній пристрій для газування води
Яку воду Ви б обрали: просту, слабо- або сильногазовану? Наш змішувач з функціями фільтрації, охолодження та газування води не займає зайвого місця на робочих поверхнях кухні.

Система фільтрації води GROHE Blue® Chilled & Sparkling подає воду в фільтрованому, охолодженому і газованому вигляді безпосередньо з кухонного змішувача.

Для вибору ступеня газування води за своїм смаком Вам буде досить встановити трьохпозиційний регулятор на лівій стороні корпусу змішувача в потрібне положення.

  • Положення 1 – негазована вода
  • Положення 2 – слабогазована вода
  • Положення 3 – сильногазована вода
Водна система GROHE Blue® Chilled & Sparkling

Рекомендовані продукти

GROHE Blue Pure