Планування кухні

У кожному будинку кухня - головне місце для зборів членів сім'ї і гостей. Її облаштування повинно задовольняти потреби всіх користувачів на всі випадки життя - від сніданку на самоті до відпочинку в колі друзів. На початковому етапі планування визначте всі види занять і завдань, для яких Ви хочете створити умови в даному просторі, і позначте місце для кожного з них.

Veris Sink mixer

Планування кухні

Розмір і форма приміщення Вашої кухні підкажуть Вам найкращий спосіб використання простору. Основні робочі точки - мийка, плита, духовка і місце готування / сервірування - повинні утворювати трикутник і розташовуватися в непрохідній зоні. Такий принцип планування часто називають «робочим трикутником», він дозволяє раціонально організувати простір кухні, скорочуючи витрати часу на переміщення між найбільш використовуваними точками. Для реалізації оптимального планування, можливо, буде потрібно часткова зміна розводки комунікацій, наприклад, водопровідних і каналізаційних труб і електропроводки.

Розташування основних приладів
В ідеальному варіанті, робоча поверхня повинна бути з обох сторін мийки і плити. Окремо стоячв кухонна плита додасть кухні схожість з робочим простором професійного кухаря. Якщо Ви віддаєте перевагу вбудованій техніці, подумайте про розміщення одно- або двокамерної духової шафи. Передбачте достатньо вільного місця перед приладами з фронтальним завантаженням, такими, як духові шафи і посудомийні машини. Розмістіть посудомийну машину по сусідству з мийкою, щоб перед завантаженням в машину посуд можна було обполоснути.

K7 Sink mixer

Стиль і дизайн

Визначте обсяг необхідного місця для зберігання продуктів, столового та кухонного посуду і невеликих речей. Між миттям і плитою розташуйте широкі висувні ящики для сковорідок, а також передбачте місце на поверхні для чайника, тостера і інших часто використовуваних приладів.

Якщо простір кухні невеликий, навісні шафи візуально зменшать його ще сильніше, тому для додання простору легкості зробіть вибір на користь шаф зі скляними дверцятами або частково замініть їх відкритими полицями. Популярні також високі продуктові шафи з висувними секціями, що забезпечують зручний доступ до вмісту. У шафах середньої висоти можна розмістити вбудовану техніку, вони також створять додатковий простір для зберігання.

Кухня-їдальня
Одне з популярних сучасних рішень в інтер'єрі - кухні-їдальні відкритого планування. Якщо дозволяє простір, встановіть стіл-«острів» або - «півострів» для відділення робочої зони від обідньої. Оздоблення стільниці цього елемента з іншого матеріалу внесе різноманітність і візуально розмежує дві зони. У нього також можна вбудувати додаткову мийку. Ще одним вдалим рішенням для розмежування простору може стати високий буфетний стіл, за яким можна перекусити.

K7 - професійний змішувач для кухні

Рекомендовані продукти

K7

Minta Touch

Zedra Touch