Змішувачі для кухні з висувним виливом

Якщо Ви любите готувати, Вам обов'язково сподобаються наші змішувачі для кухні з різними типами виливів. Наш асортимент, в якому представлені, зокрема, моделі з висувним виливом для промивання і з професійними виливом, неодмінно задовільнять навіть найвимогливіших кухарів.

Висувні виливи

Змішувачі для кухні з висувними виливом для промивання перетворюють кухонну мийку в багатофункціональний робочий простір.

У наших колекціях змішувачів для кухні бездоганна ергономіка поєднується з чудовим, відмічененими нагородами дизайном. Завдяки різноманітності типів моделей і покриттів в колекціях GROHE, Ви легко знайдете серед них змішувач для кухні з висувним виливом, який буде відповідати інтер'єру Вашої кухні і Вашим вимогам.

У чому відмінність між виливом, що висувається на себе і вниз?
Вони виконують аналогічні функції, підвищуючи універсальність змішувача. Різниця полягає лише в напрямку, в якому потрібно потягнути вилив.

Як правило, у змішувачів з прямим виливом лійка висувається на себе, з вигнутим - вниз.

Змішувачі для кухні з професійним виливом

Любителі готувати, що пред'являють суворі вимоги і до дизайну, і до функцій обладнання, вважають змішувач для кухні з професійним висувним виливом незамінним придбанням для своїх кухонь, оснащених за останнім словом техніки.

Змішувач K7 з професійним зливом
Колекція K7, яка отримала високу оцінку за конструкцію напівпрофесійного типу, являє собою модульну серію змішувачів для кухні.

У цій колекції є моделі з усіма можливими комбінаціями функцій і режимів струменя, в тому числі - змішувач з професійної лійкою, висувним виливом для промиваня і додатковою бічною лійкою.

Форсунки, які стійкі до утворення вапняних відкладень

  • Професійні та висувні Виливи змішувачів для кухні K7 оснащені форсунками GROHE SpeedClean.
  • Для видалення вапняних відкладень досить протерти поверхню лійки рукою.
Змішувачі для кухні GROHE з висувними лійками

Змішувачі для кухні з висувним виливом для промивання

Від миття зелені і фруктів з ніжною шкіркою до наповнення каструль - при виконанні всіх цих завдань незамінним помічником стане змішувач з двома режимами струменя.

Можливість перемикання між двома режимами струменя
У наших змішувачах з висувними виливом передбачено два режими струменя: звичайний і для промивання.

Легкість перемикання між звичайним режимом струменя та аератором
У змішувачів з об'ємним аераторним режимом струменя перемикання на аератор і назад здійснюється за допомогою перемикача. У моделей з невеликими аераторами для повернення до звичайного режиму струменя потрібно закрити воду і знову відкрити.

Розширте свій робочий простір
Висувні виливи змішувачів GROHE охоплюють простір радіусом до 40-50 см, в залежності від моделі.

Нестаріючий дизайн. надійна робота
Всі змішувачі GROHE з висувними виливом оснащені міцними сталевими шлангами, що не втрачають свого первісного вигляду, як часто б ними не користувалися. Встановлена ​​під мийкою пружина повертає шланг на місце після використання.

Змішувачі для кухні GROHE з висувними лійками

Змішувачі для кухні з висувними аераторами

Якщо Вам більше до душі геометричний стиль L- і U-образних виливів, але при цьому Ви не хочете позбавляти себе функціональності, яку забезпечують висувні виливи, зупиніть свій вибір на одному з наших кухонних змішувачів з висувним аератором.

На відміну від висувних виливів для полоскання, оснащених двома режимами струменя, висувний аератор дозволяє просто збільшити радіус охоплення струменя і подає воду в звичайному режимі.

Висувна частина виливу становить або половину його довжини, або тільки наконечник, в залежності від моделі.

Коли висувний аератор прибраний, то за зовнішнім виглядом виливу практично неможливо визначити, що змішувач оснащений настільки практичним пристроєм.

Змішувачі для кухні GROHE з висувним виливом

Рекомендовані продукти

Concetto

Essence

Eurodisc Cosmopolitan

K7

Minta