Water Filter Taps

У конструкцію змішувача з функцією фільтрації води входить фільтр для води, що очищає звичайну водопровідну воду від домішок, що погіршують її запах і смак.

GROHE Blue®

Встановлюваний під мийку фільтр для води дозволяє отримувати приємну на смак воду безпосередньо з кухонного змішувача. В більшості випадків, люди відмовляються пити воду з-під крана через неприємний смаку і запах. Змішувачі з функцією фільтрації води зменшують вміст у воді частинок важких металів, хлору і вапна, які часто надають воді неприємний смак. Такі змішувачі практичніші, ніж фільтри-кувшини, оскільки їх фільтри вбудовуються в систему водопостачання і дозволяють отримувати проточну фільтровану воду.

Змішувачі з функцією фільтрації води - екологічно виправдане рішення
Замініть бутильовану мінеральну воду фільтрованої проточною, і Ви будете економити кошти, час і природні ресурси. При виробництві літрової пляшки мінеральної води витрачається сім літрів звичайної - додайте до цього незручності, пов'язані з доставкою бутильованої води додому та утилізацію порожньої тари.

GROHE Blue® являє собою систему фільтрації води. В її комплект входять фільтр для води, який встановлюється під мийку, змішувач GROHE Blue® і витончений літровий скляний графін. У змішувачі передбачені роздільні внутрішні протоки (виготовлені з харчового сітчастого поліетилену) для фільтрованої і нефільтрованої води. Важіль змішувача оснащений світловим індикатором, який починає блимати, повідомляючи про необхідність швидкої заміни фільтра, коли від його резерву залишається менше 10 відсотків. Встановлюваний під мийку фільтр розрахований на фільтрацію 500 літрів води і експлуатацію протягом шести місяців. Крім того, він може бути відрегульований для роботи з жорсткою і м'якою водою.

GROHE Blue®
GROHE Blue

GROHE Blue® скляний графін та стакани

GROHE Blue® Chilled and Sparkling Starter kit

GROHE Blue® заощаджує ресурси та гроші

Рекомендовані продукти

GROHE Blue Pure