Смачна, фільтрована, охолоджена і газована вода на робочому місці, 24/7

Смачна, фільтрована, охолоджена і газована вода на робочому місці, 24/7, with GROHE Blue Professional

Водна система GROHE Blue Professional пропонує так багато переваг як роботодавцям, так і працівникам. Cмачна питна вода зі змішуваача робить ваш персонал щасливим і втамованим. Незважаючи на те, що система зменшує відходи і легка у керуванні, це також означає, що питна вода на роботі більше не є головним болем. Менше клопоту, ніяких проблем зі зберіганням, ніякого пластику - і все це за зниженою ціною в порівнянні з пляшкою.

СМАК ДЛЯ ВСІХ

Водна система GROHE BLUE Professional використовує систему фільтрації у 5 етапів для видалення домішок, неприємного запаху для чистого смаку води.

ЗДОРОВІШИЙ, ВТАМОВАНИЙ КОЛЕКТИВ

Продуктивні люди - це ті люди, що втамували спрагу! Фахівці рекомендують випивати 2 літри щодня. З системою GROHE Blue Professional не треба стояти у черзі і боятися, що вода закінчиться. Наш фільтр з містить магній, що забезпечує більшу кількість цього важливого мінералу в кожній налитій склянці.

ДЛЯ ЧАЮ ТА КАВИ!

У кожному офісі є кілька любителів кави. Вони будуть задоволені водою з GROHE Blue Professional, адже його чиста, фільтрована вода є ідеальною основою для чудового чаю і кави.

КОМФОРТ & ЗРУЧНІСТЬ

З GROHE Blue всі мають переваги - працівники залишаються продуктивними і вмотивованими та мають доступ до смачної фільтрованої води, а ця технологія мінімізує час, витрачений на кухні.

ЗБЕРІГАННЯ ПРОСТОРУ

Попрощайтеся зі зберіганням запасів бутильованої води, яке приносить тільки головну біль - використовуйте простір для чогось більш корисного!

БІЛЬШ ЧИСТА ТА ЕКОЛОГІЧНА

До більш екологічних умов робочого місця без особливих зусиль. Для отримання 1 л води у пляшці потрібно 7 л води. І весь цей пластик також потім повинен бути перероблений. GROHE Blue Professional може знизити вміст вуглецю у питній воді в офісі на 61%.

ЗАОЩАДЖУЙТЕ РЕСУРСИ

Окрім зниження кількості пластикових відходів на робочому місці за допомогою системи водопостачання GROHE Blue Professional, ви також можете заощаджувати гроші та енергію. Ніякого витрачання часу та грошей на транспортування воду та переробку пластику.

Підключення = легке обслуговування

Управління за допомогою WLAN

Відстеження потреб у воді на робочому місці не може бути простішим. Контролюйте продукти GROHE Blue Professional в одному місці за допомогою додатку для смартфонів та онлайн управління. Мало того, що ви побачите, коли постачання знижується, але й також вода набирається і зберігається у кулері. Тепер не треба слідкувати за запасами води.

ДОДАТОК ONDUS APP

  • Кулер під'єднаний до WLAN
  • Налаштування параметрів програмного забезпечення
  • Автоматичне переупорядкування фільтрів і CO2
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ДОДАТОК GROHE ONDUS APP

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ GROHE BLUE

  • Спостереження за всіма продуктами GROHE Blue на одному екрані
  • Сортування за місцем установки і будівництвом
  • Надіслати повідомлення про низькі потужності
  • Легка зміна замовлення через інтернет-магазин
  • Підтримка 24/7
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ GROHE BLUE

Знайти найближчий салон