Veris

Veris

Чуттєвий мінімалізм

Серія Veris, яка втілює собою філософію чуттєвого мінімалізму, поєднує в собі раціоналізм з емоційністю. Відображаючи той же почерк в дизайні, що і наші широко визнані колекції GROHE Ondus, колекція Veris дозволяє більш широкій аудиторії познайомитися з цією неповторною естетичної філософією.

Виставки та інсталятори

WC

Накладна панель змиву
Veris Light
Накладна панель змиву
38915KS0
Накладна панель змиву
GROHE Ondus Digitecture Light
Накладна панель змиву
38915LS0
Накладна панель змиву
GROHE Ondus
Накладна панель змиву
38766000

Відкрийте для себе

Дизайнерський почерк GROHE надає гармонійність колекціям GROHE SPA ™, і Veris - яскравий тому приклад. Завдяки рукояткам овальної форми силуети виробів набувають приємну віразність, а виливи відрізняються комфортним кутом нахилу - на 7 ° вгору від горізонталі.

Душова система Veris F-digital на 5 отворів

Стільки можливостей для наповнення ванни…

Комбінації на три, чотири або п’ять отворів доповнені висувним ручним душем – бездоганне рішення для зручного вмивання обличчя, змивання шампуню з волосся або миття ванної.

Змішувач Veris F-digital на 2 отвори

Оберіть свій змішувач для раковини

Змішувач для раковини на два отвори настінного монтажу GROHEVerisпредставлений у двох варінтах довжини виливу – 170 мм і 220 мм.

Термостати Veris

Термостатичні змішувачі Veris забезпечують подачу води обраної Вами температури впродовж усієї процедури прийняття душу. Жодних сюрпризів, лише стала температуру водного потоку.

Аксесуари Veris

Аксесуари Veris

У колекції Veris втілено ті самі принципи, яким ми слідували і при створенні колекції GROHE Ondus®. Привабливий асортимент аксесуарів охоплює ромбовидні форми та усі елементи, необхідні для створення архітектурного стилю простору у ванній кімнаті.

GROHE пропонує широкий вибір аксесуарів для ванної кімнати