Мінімум простору, Максимум стилю

GROHE компактні рішення для маленьких ванних кімнат

Панель змиву Arena Cosmopolitan

Установка підвісних раковин, биде і унітазів

Підвісні фаянсові прибори - найкращий вибір для маленьких ванних кімнат. Вони не тільки візуально збільшують простір, але і облегшують зволоження, тому що при підвісному монтажі не створюється труднодоступних кутів.

Інсталяційні системи GROHE Rapid SL випускаються в чотирьох модифікаціях різної висоти: 82, 113, 100 і 120 см. Модель найменшої висоти идеально підійде, наприклад, для установки унітаза під вікном. Крім того, невеликі розміри систем по глибині дозволяють встановлювати їх як і всередині легких перегородок, так і до капітальних стін з подальшим маскуванням.

У широкому асортименті панелей змиву GROHE є моделі з механічною та електронною активацією, а також пневматична панель змиву Air Button. Пневматичний механізм дозволяє встановити пристрій у будь-якому зручному місці, оскільки йому не потрібне безпосереднє підключення до смивному бачку.

Системи інсталяцій для кутового монтажу
В умовах обмеженого простору важливо, наскільки це можливо, задіяти кути. Спеціальний комплект для кутового монтажу на додаток до інсталяційних систем GROHE Rapid SL дозволить Вам встановити в кутку підвісну раковину, біде або унітаз.

Сантехніка настінного монтажу з Rapid SL
Grohtherm F Thermostatic Trim with integrated 2-way diverter

Змішувачі та термостати прихованого монтажу

У колекціях змішувачів GROHE представлена різноманітність моделей прихованого монтажу для раковини, ванни і душу. Настінні змішувачі, що передбачають вбудовування корпусу в стіну, ідеальні для комплектації мініатюрних раковин, а вбудовані душові пристрої завдяки своїм плоским конструкціям не захаращують простір душової кімнати або кабіни.

Наші колекції змішувачів та термостатів
Rainshower System Shower system for wall mountin

Душові системи

Розширена функціональність, що створює для користувачів нові відчуття і переваги, - ось що відрізняє GROHE від конкуруючих марок.

Наприклад, всі душові системи GROHE оснащуються душовим кронштейном, що обертається на 360º, тому навіть в тому випадку, якщо розташування підведень гарячої та холодної води змушує Вас встановити систему ближче до кута душової, Ви зможете повернути душову головку в комфортному для прийняття душу положенні. Завдяки такій особливості Ви легко зможете замінити старе обладнання у ванній кімнаті на нове, не вдаючись до витратних робіт з перенесення труб.

Наші колекції душів

Рекомендовані продукти

Rainshower Systems

Rapid SL Інсталяційні системи