Безбар’єрні душові

Для того, щоб Ваша душова не тільки стала оригінальним елементом ванної кімнати, але і дарувала неперевершене задоволення від прийняття душу, виберіть для її оснащення наше обладнання та термостати для душу з наших колекцій.

Безбар’єрні душові - новітня тенденція в оснащенні ванних кімнат

Grohtherm F Triple Volume Control Trim

Сучасна ванна кімната перетворилася в простір для відпочинку - в персональний оазис, в якому на перший план виходять просторі душові зони. Для створення інтер'єру в актуальному мінімалістичному стилі влаштуйте у ванній кімнаті душовий куточок - за допомогою піддону, що збігається з рівнем підлоги, і безкаркасних скляних перегородок. Якщо ж Ви бажаєте втілити в своїй ванній кімнаті атмосферу спа і створити цілісний простір, замініть піддон в душовому куточку облицьованою підлогою зі стоком в центрі.
На якому б вирішенні Ви не зупинилися, Ваше щоденне задоволення від водних процедур буде залежати, в першу чергу, від обраних Вами душових пристроїв або душової системи. Якщо Вас цікавлять неперевершена функціональність, видатна якість і максимально можливе задоволення, вибирайте для оснащення своєї душовою обладнання GROHE.

Душові поверхні
У наших колекціях представлені верхні душі настінного і стельового монтажу, ручні і бічні душі від традиційних круглих до найсучасніших квадратних форм. Наші душі оснащуються різними режимами струменя, а в деяких моделях також застосовуються водозберігаючі технології.

Створіть Ваш новий душ c обладнанням GROHE

Душова система: один пристрій - безліч функцій

Rainshower System Shower system for wall mounting

Душова система об'єднує в собі всі основні пристрої, без яких неможливо представити ідеальний душ: це верхній і ручний душі, а також термостатичний змішувач або перемикач. Душові системи GROHE передбачають настінний монтаж, тому їх установка не представляє ніяких труднощів.

Термостати і змішувачі для душа
В нашій колекції термостатів і змішувачів для душу представлені моделі прихованого і зовнішнього монтажу, які візуально поєднуються з нашим асортиментом змішувачів. Серед наявних моделей найкращі термостати для душу мають переваги з точки зору безпеки та комфорту.

Душові системи з термостатом

Рекомендовані продукти

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Rainshower F-Series Верхні, Бокові душі

Rainshower Systems