Знайти салон-магазин або сервісний центр
Showrooms
  • Салони-магазини
  • Installer

Мой блокнот

Вы еще не сделали выбор

После занесения продукции в блокнот Вы сможете скачать ее перечень здесь.

0 Товар(-ы)
Скачать в формате PDF-документа
Удалить все позиции

Этот товар уже занесен в Ваш блокнот.

HandCrafted

ДОЛГИХ РОКІВ ЖИТТЯ РАЗОМ! -
НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ЯКІСТЮ

До тестування продукції ми ставимося так само серйозно, як і до її виробництва. Випробування на довговічність, а також ретельне заключне тестування продукції перед відвантаженням з заводу гарантують, що вироби GROHE будуть служити Вам довгі роки.

У випробувальних лабораторіях GROHE, розташованих в "Шварцвальді", наша продукція тестується в реальних умовах експлуатації - тут ми не проявляємо до неї поблажливості і повністю перевіряємо її можливості. Тут наші змішувачі, душі і термостати, а також всі супутні компоненти повинні витримати вплив, що імітує 20 років щоденної експлуатації - в системах з особливо жорсткою водою. Якість, що перевершує наші власні, а також міжнародні стандарти, забезпечує додаткові - і цілком очевидні переваги. Якість GROHE дозволяє виробу функціонувати значно довше стандартного терміну служби, а в разі припинення виробництва певної моделі запасні частини для неї виробляються ще не менше десяти років.

незалежні випробування

Quality

У незалежних випробуваннях під наглядом суворих комісій наші змішувачі, душі і термостати проявляють себе блискуче. В одному з випробувань на довговічність, проведеному німецькою випробувальною і контролюючою організацією TÜV SÜD, змішувач Eurodisc виробництва GROHE переміг в порівнянні з дев'ятьма конкуруючими моделями престижних марок.

Технологія GROHE SilkMove® забезпечує неперевершено плавний і легкий хід важеля у всіх наших змішувачах. За підсумками випробування, проведеного LGA Qualitest GmbH, наші термостати Grohtherm 3000, 2000 і 1000 зайняли перші місця в своїх категоріях серед 17 термостатів європейських виробників. Завдяки технологіям GROHE TurboStat® і GROHE CoolTouch® наш термостат Grohtherm 3000 став переможцем, отримавши найвищі оцінки в чотирьох категоріях.

І оскільки ми самі пишаємося цим досягненням, нам також хочеться згадати про те, що завод GROHE в німецькому місті Хемер увійшов до числа переможців конкурсу "Die beste Fabrik" ( "Краща фабрика"), проведеного провідним діловим журналом "WirtschaftsWoche" ( "Віртшафтсвохе "), за критеріями виробництва, логістики, клієнтоорієнтованості і інновацій.