Майстри технологій

Завдяки новаторським розробкам, видатним конструктивним рішенням і преміям за дизайн фахівці GROHE відомі як майстри технологій.

Поєднуючи у своїй справі майстерність з передовим підходом до продуктивної спільної роботи і організації процесів, наші майстри технологій особисто забезпечують високий рівень проектування, розробки та виготовлення наших чудових виробів, тестуючи і доводячи до досконалості кожен з них в інтересах довгострокової задоволеності користувачів.

Так народжуються зразки дизайну, непідвласного часу, і якість, яка розрахована на ціле покоління. Обладнання GROHE знову і знову дивує унікальними функціями, що створюють чисте задоволення від спілкування з водою - "Pure Freude an Wasser". Користуючись виробом GROHE, Ви будете кожен раз відчувати його якісну відмінність від інших.

Технології GROHE

... Майстер технологій, слухає шум води в процесі тестування технології GROHE Whisper® в акустичної лабораторії.

GROHE Whisper®

... Майстер технологій, перетворює прийняття душу в SPA-процедуру за допомогою душової головки GROHE Rainshower®.

GROHE DreamSpray®

... Майстер технологій, виконує покриття неперевершеної зносостійкості із застосуванням технології GROHE StarLight®.

GROHE StarLight®

... Майстер технологій, тестує термоелемент картриджа GROHE TurboStat®, який миттєво реагує на коливання тиску холодного і гарячого водопостачання, забезпечуючи стабільність температури води при прийнятті душу.

GROHE TurboStat®

... Майстер технологій, тестує конструктивну технологію GROHE CoolTouch®, що підтримує безпечну температуру корпусу душу при подачі гарячої води.

GROHE CoolTouch®

Майстер технологій, використовує вимірювач сили, щоб визначити, скільки зусиль потрібно прикластити для управління важелем з технологією GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove®

... Майстер технологій, вимірює температуру води, що видається системою подачі киплячої води GROHE Red®. Технологія GROHE CoolTouch® запобігає нагріву виливу, дозволяючи доторкатися до нього не зважаючи на дуже високу температуру, що проходить через нього.

GROHE Red®

... . Майстер технологій, вимірює і коригує жорсткість води в системі GROHE Blue®, що подає фільтровану, охолоджену та газовану воду.

... Майстер технологій, за допомогою програми GROHE SPA тестує численні функції душу F-digital Deluxe, що дозволяє користувачам приймати персональні SPA-процедури.

GROHE F-digital Deluxe

... Майстер технологій, за допомогою спектрометра перевіряє бездоганну відповідність пробного зразка кераміки з покриттям GROHE Hygiene.

GROHE Ceramics and complete bathroom solutions

...Майстер технологій, бере зразок латуні власної розробки GROHE – GROHE Light – яка мінімізує вміст свинцю та нікелю у питній воді.

... Майстер технологій, встановлює температуру, тиск та напрям води струменя за допомогою пульта дистанційного керування GROHE Sensia® IGS.

... Майстер технологій, випробовує комбінації сантехнічної кераміки і змішувачів на сумісність за допомогою тривимірного вимірювального столу.

GROHE BestMatch