Майстри технологій

Завдяки новаторським розробкам, видатним конструктивним рішенням і преміям за дизайн фахівці GROHE відомі як майстри технологій. Поєднуючи у своїй справі майстерність з передовим підходом до продуктивної організації процесів, наші майстри технологій особисто забезпечують високий рівень проектування, розробки та виготовлення наших чудових виробів, тестуючи і доводячи до досконалості кожен з них в інтересах довгострокової задоволеності користувачів.

Так народжуються зразки дизайну, непідвласного часу, і якість, яка розрахована на ціле покоління. Обладнання GROHE знову і знову дивує унікальними функціями, що створюють чисте задоволення від спілкування з водою – "Pure Freude an Wasser". Користуючись виробом GROHE, ви будете кожен раз відчувати його якісну відмінність від інших.

Спеціалісти за роботою

Master of Technology

... Майстер технологій, слухає шум води в процесі тестування технології GROHE Whisper® в акустичній лабораторії.

GROHE Whisper®
Master of Technology

... Майстер технологій, перетворює прийняття душу в SPA-процедуру за допомогою душової головки GROHE Rainshower®.

GROHE DreamSpray®
Master of Technology

... Майстер технологій, виконує покриття із неперевершеною зносостійкістю, що складає технологію GROHE StarLight®.

GROHE StarLight®
Master of Technology

... Майстер технологій, тестує термоелемент картриджа GROHE TurboStat®, який миттєво реагує на коливання тиску холодного і гарячого водопостачання, забезпечуючи стабільність температури води при прийнятті душу.

GROHE TurboStat®
Master of Technology

... Майстер технологій, тестує конструкцію GROHE CoolTouch®, що підтримує безпечну температуру корпусу душу при подачі гарячої води.

GROHE CoolTouch®
Master of Technology

... Майстер технологій, використовує вимірювач сили, щоб визначити, скільки зусиль потрібно прикластити для управління важелем з технологією GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove®
Master of Technology

... Майстер технологій, вимірює температуру води, що видається бойлерною системою GROHE Red®. Технологія GROHE CoolTouch® запобігає нагріву виливу, дозволяючи доторкатися до нього не зважаючи на дуже високу температуру води, що проходить через нього.

Master of Technology

... Майстер технологій, вимірює і коригує жорсткість води уводній системі GROHE Blue®, що подає фільтровану, охолоджену та газовану воду.

GROHE Blue Home
Master of Technology

... Майстер технологій, за допомогою спектрометра перевіряє бездоганну відповідність пробного зразка кераміки з покриттям GROHE Hygiene.

Сантехнічна кераміка GROHE

... Майстер технологій, бере зразок латуні власної розробки GROHE – GROHE Light, яка мінімізує вміст свинцю та нікелю у питній воді.

Master of Technology

... Майстер технологій, встановлює температуру, тиск та напрям води струменя за допомогою пульта дистанційного керування GROHE Sensia® IGS.

Master of Technology

... Майстер технологій, випробовує комбінації сантехнічної кераміки і змішувачів на сумісність за допомогою тривимірного вимірювального столу.

GROHE Perfect Match

Ще про технології GROHE