Обирати душ стало простіше

Короткий посібник з вибору душового устаткування, яке ідеально підійде саме Вам

Важливість вибору підходящого душу часто недооцінюється, з огляду на те, що душ використовується щодня, а в сім'ях з кількох людей і багато разів протягом кожного дня. Тому, перш ніж придбати новий душ, слід виділити трохи часу і проаналізувати потреби та побажання його майбутніх користувачів.

Отже, як розпізнати душ високої якості, а також його переваги в порівнянні зі звичайним, які виявляться лише на практиці? Звички, що стосуються прийняття душу, вкрай індивідуальні, і у кожної людини є власні переваги. Крім цього, всі ванні кімнати також значно відрізняються один від одного, і якщо люди майже ніколи не замислюються над тим, чого вони очікують від душу, не варто дивуватися тому, що і задоволення від нього отримують небагато. На щастя, існує ряд об'єктивних критеріїв, за якими душ високої якості можна відрізнити від рядового виробу.

Пропонуємо Вашій увазі огляд сучасних нововведень і характеристик, що забезпечують якість душів. Він допоможе Вам обрати відповідний душ, який влаштує всіх членів Вашої родини.

Знайти потрібний душ
Power&Soul

Основа конструкції сучасного душу - механізм душової головки

Будь-який душ розпорошує воду тим чи іншим чином, однак не завжди робить це в потрібному напрямку. Як показує досвід, багато душів низької якості вже через кілька тижнів або місяців після покупки починають розпорошувати воду в усі сторони - або їх сопла засмічуються і практично перестають пропускати воду. Це створює користувачам марні витрати часу і грошей. Душі GROHE відрізняються тим, що всі вони оснащуються вдосконаленими механізмами душових головок, які забезпечують рівномірний розподіл води по всім душовим форсункам. Механізми душових головок GROHE DreamSpray® гарантують максимально можливе задоволення від прийняття душу, в основі якого лежать передові технологічні досягнення. Тому, незважаючи на те, що душ низької якості можна придбати за нижчою ціною, важливо врахувати те, що в довгостроковій перспективі пов'язані з ним витрати, як правило, виявляться значно вищими, особливо через менший термін служби і більшу витрати води. Не варто забувати і про те, що купання під душем, який працює бездоганно, набагато приємніше.

Power & Soul - максимум бадьорості
SpeedClean

Легкість видалення вапняних відкладень - душові форсунки завжди буде працювати як нові

Перш ніж потрапити до користувачів в готовому для встановлення вигляді, душ GROHE пройшов через інтенсивний період науково-дослідної та проектувальної роботи, високотехнологічний виробничий процес і багатоступінчастий контроль якості. В результаті цього він став виробом, який поєднує в собі комфорт і екологічність, тобто з одного боку - оптимізована вага і зручність у користуванні, а з іншого - тривалий термін служби і надійність. Адже що може бути більш прикро, ніж душ, що постійно вимагає ремонту або, гірше того, заміни?

Засмічення душових форсунок і часта необхідність в їх чищенні також можуть псувати враження від душу. З огляду на це, компанія GROHE розробила технологію GROHE SpeedClean. Ця спеціальна система для душових форсунок не тільки запобігає скупченню вапняних відкладень, а й передбачає виготовлення форсунок із спеціального силіконового матеріалу, який полегшує їх очищення. Будь-які вапняні відкладення легко видалити з поверхні душового диска, якщо просто протерти його серветкою або рукою.

Безпечне купання для всіх членів сім’ї

Гарячий душ може бути неймовірно приємною розслаблюючій процедурою, за умови що не ризикуєш обпектися об нагріту душову головку. Безпека стає головним пріоритетом, особливо для сімей з маленькими дітьми. Завбачливим батькам слід вибрати душ GROHE, в якому передбачений захист від опіків. Такий захист може бути реалізований або через автоматичний контроль температури гарячої води, який забезпечують термостати GROHE, або через термоізоляцію поверхні змішувача і душової лійки від протоку з гарячою водою за рахунок особливого розташування внутрішнього протоку, через якого температура зовнішніх поверхонь виробів ніколи не перевищує заданої температури води. У цьому полягає суть технології GROHE CoolTouch®, завдяки якій навіть діти і люди похилого віку, яким може бути непросто користуватися змішувачами для душу або ванни, зможуть приймати душ спокійно і з задоволенням.

Інноваційні технології для бадьорливого або розслабляючого душу

Про цілющі і заспокійливі властивості води людям було відомо ще на зорі цивілізації. GROHE вносить свій внесок в застосування цього стародавнього знання, створюючи душі з різними режимами струменів. Залежно від своїх потреб і настрою, користувачі можуть перемикати душ зі звичайного режиму струменя в масажний, пульсуючий, ніжний або освіжаючий. Завдяки цьому вранці душ допоможе прокинутися і підбадьоритися, а ввечері - заспокоїтися після напруженого дня. Наша новітня розробка серед режимів струменя - це GROHE Bokoma Spray ™. Цей круговий масажний режим струменя зі змінним діаметром доповнює собою існуючу різноманітність режимів, що зустрічаються в душах GROHE і перетворюють душову кабіну в оазис блаженства для душі і тіла: це і GROHE Rain O2 з його приємними струменями, насиченими повітрям, і рясний дощовий потік режиму Rain , і м'яка пряма струмінь режиму Pure, і вируючі бульбашки режиму Champagne.

GROHE Ondus® Thermostatic shower mixer

Ще більше комфорту і безпеки - перевірені часом термостати GROHE

Шкіра людини - вкрай чутливий орган, тому при купанні температуру води потрібно налаштовувати індивідуально і точно. Високоякісні термостати, в яких застосовуються сучасні технології, функціонують в цьому відношенні надійно і ефективно. Компанія GROHE - загальновизнаний світовий першопроходець в сфері прогресивних термостатичних технологій.

Термостати GROHE, в яких застосовується технологія GROHE TurboStat®, реагують на коливання параметрів води з небаченою раніше швидкістю і точністю. Негайно реагуючи на будь-які перепади тиску води, вони коригують пропорції змішування гарячої і холодної води за частку секунди, щоб підтримувати задану користувачем температуру змішаної води на постійному рівні протягом всього купання. Результат: повний захист від сюрпризів у вигляді крижаної або гарячої води під час прийняття душу.

Переваги термостатів
F-digital Deluxe

Перетворення душових кабін в домашнє СПА

Ті, хто не бажає задовольнятися перемиканням між режимами струменя, можуть обзавестися повним комплектом душових пристроїв або навіть душовою системою, створеною за індивідуальним проектом, і перетворити свою ванну кімнату в персональний оазис блаженства. Комбінація з великоформатного верхнього душа, ручного душа і декількох бічних форсунок дозволить створити простір чудових тривимірних відчуттів від дотику з водою.

Створити в домашній ванній кімнаті атмосферу розкішного спа допоможуть світлові і аудіомодулі з цифровим управлінням. Велика розноманітність душових пристроїв та модулів забезпечує практично безмежну свободу при проектуванні такого оснащення душових кабін і куточків, яке дозволить отримувати максимум задоволення від прийняття душу.

HandCrafted

Німецька Якість

На що ще можна розраховувати, купуючи душ GROHE? В першу чергу, важливо те, що ці душі є виробами німецької інженерної думки. Загальносвітові виробничі стандарти нашої компанії також формуються в Німеччині, де зосереджені наші знання і досвід в області виробництва високоякісних душів. Всі передові розробки ініціюються в Німеччині і координуються звідти. Проектування всіх виробів здійснюється у власному науково-дослідному центрі компанії в Німеччині, а дизайн розробляється штатним колективом дизайнерів GROHE. Всі нові моделі проходять всебічні внутрішні випробування, чиї критерії значно перевершують діючі галузеві стандарти і визначають параметри контролю якості, завдяки яким компанія досягає того, щоб з її виробництв відправлялися на продаж тільки вироби бездоганної якості.

Душі GROHE, які розроблялися я з максимальною увагою до деталей, а дизайн - з урахуванням сумісності з різними інтер'єрами, являють собою маленькі твори мистецтва, які стануть цінним елементом оснащення ванних кімнат будь-яких форм і розмірів.

Якість GROHE

Рекомендовані продукти

Grohtherm 1000

Grohtherm 2000

Power&Soul Cosmopolitan

Rainshower Icon

Rainshower Systems