УНІТАЗИ-БІДЕ GROHE

Що таке унітаз-біде?

Унітаз-біде поєднує в собі переваги туалету та біде. Унітаз-біде очищує м'якою водою за допомогою розпилювача після використання туалету.

Маленький унітаз, який робить велику різницю.

Очищення водою після користування туалетом становиться тенденцією у всьому світі. Це не повинно бути чимось несподіваним, адже вода - це найприродніший засіб для очищення. Це також дуже приємний, гігієнічний і корисний спосіб. Побачте це на власні очі та відкрийте для себе нові відчуття завдяки унітазу-біде.

Який унітаз-біде GROHE ваш?

GROHE SENSIA ARENA

Унітаз GROHE Sensia Arena - це наступний рівень особистої гігієни у ванній кімнаті 21 століття, який пропонує широкий спектр функцій. Кришка відкривається і закривається автоматично завдяки датчику, тоді як нічне підсвічування унітазу направляє вас у темний час доби. Поглинання запахів сприяє перетворенню простої ванної кімнати у спокійну та гігієнічну зону. Кожна деталь дизайну ретельно продумана, щоб забеспечити новий рівень чистоти. Спеціальне гігієнічне покриття та потужне промивання тримають туалет в чистоті, адже він самоочищається, а антибактеріальні розпилювачі дарують вам спокій. Відкрийте для себе Sensia Arena та підвищіть своє особисте самопочуття та комфорт.

Відкрийте для себе GROHE Sensia Arena

GROHE КРИШКА З ФУНКЦІЄЮ БІДЕ

Кришка з функцією біде GROHE перетворює простий туалет у зручне, гігієнічне місце, де особистий догляд та прибирання є другою "натурою". З’єднане з керамічним туалетом, сидіння не потребує електрики - натомість розпилювач управляється за допомогою бічного важеля, який працює лише від тиску води, що забезпечує управління для ефективного, але бережного очищення. Ніякого безладу, ніяких бризг і ніякого стресу. Виготовлене з надійного дюропласту сидіння створює елегантне візуальне доповнення до ванної кімнати. Просто залишайтесь на місці і дозвольте сидінню GROHE перенести вас до більш чистого та зручного місця.

Відкрийте для себе кришку з функцією біде GROHE