GROHE Для Ванної Кімнати

У змішувачах GROHE для ванної кімнати вдало поєднано дизайн, удостоєний професійних нагород, та передові технології галузі. Кожна колекція змішувачів вирізняється широким асортиментом моделей, що гармонійно узгоджуються з сучасною сантехнічною керамікою і відповідають різним вподобанням у стилі.

Аксесуари Для Ванної Кімнати

Термостати

Колекції термостатів GROHE

Наші прогресивні термостати Grohtherm відповідають за те, щоби гаряча і холодна вода змішувалися у заданій Вами пропорції. Змішувачі Grohtherm вмикають необхідну воду лише за 0,3 секунди! Тобто до 10 разів швидше, ніж термостати інших виробників.

Дізнатися більше
Shower Collections

GROHE для душу

Насолоджуйтесь ідеальною процедурою прийняття душу кожен раз при користуванні душовою системою GROHE. Наші душові системи оснащені технологіями, які забезпечують економію води та рівномірний розподіл потоку води по всім душовим форсункам.

Дізнатися більше
Туалетні рішення - панелі змиву та інсталяційні системи

Рішення для туалетів

Наші інсталяційні системи, вбудовані змивні бачки, змивні клапани та панелі змиву дозволяють реалізовувати проекти оснащення ванних кімнат високого рівня комфорту, з використанням сучасної навісної сантехнічної кераміки.

Дізнатися більше