ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СВІТУ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ДУШУ

Створіть свій неповторний досвід під душем. Компактний або великий "тропічний" верхній душ; монтаж на стіну або на стелю; 1, 2, 3 або більше режимів. Душі GROHE доступні в усіх формах, дизайнах і розмірах – кожен з них розроблений для вашого задоволення.

КУПИТИ ОНЛАЙН

Дізнатись більше

КУПИТИ ОФЛАЙН

Дізнатись більше

ВІДЕОРЕКОМЕНДАЦІЇ GROHE

Шукаєте душову систему, яка найкраще підійде Вашим потребам, але губитесь у складних назвах і технічних деталях продукту?

Лише уявіть собі... Ви обираєте ідеальне рішення, без будь-яких проблем. Подивіться відео-поради від GROHE, які покроково дають відповідь на всі запитання, пов'язані з вибором душової системи.

Дізнатися більше

ТЕХНОЛОГІЯ ТЕРМОСТАТІВ GROHE
СЕРЦЕ ІДЕАЛЬНОГО ДУШУ

Прогресивні термостатичні змішувачі GROHE Grohtherm завжди змішують гарячу і холодну воду у заданій Вами пропорції. Це можливо завдяки технології GROHE TurboStat® – революційному картриджу, що забезпечує миттєву подачу води заданої температури та її стабільне утримання на одному рівні. Змішувачі Grohtherm вмикають необхідну воду лише за 0,3 секунди! Тобто до 10 разів швидше, ніж термостати інших виробників.

Дивитися термостати

GROHE SMARTCONTROL
ПОТУЖНИЙ, КОМФОРТНИЙ ДУШ, ЯКИЙ ВИ АБСОЛЮТНО КОНТРОЛЮЄТЕ

GROHE Smartcontrol – інноваційне керування душовою системою, яке дозволяє без зусиль контролювати напір та температуру води, а також обирати бажаний режим та перемикатись з ручного на верхній душ. Просто поверніть ручку GROHE ProGrip для збільшення потужності – від режимів Eco до Full Flow, – та опустіть вниз, для її зменшення. Натисніть кнопку, якщо хочете призупинити потік води. SmartControl зберігає Ваші налаштування до наступного разу.

Натисніть кнопку, щоб потекла вода.

Поверніть, щоб поступово відрегулювати потужність струменю від Eco до Full Flow.

Натисніть ще раз, щоб зупинити чи поставити на паузу. Обрана Вами потужність струменю зберігається, коли Ви знову ввімкнете душ

РЕЖИМИ ДУШУ GROHE: ВІДНОВЛЕННЯ ТА РЕЛАКСАЦІЯ

Наші унікальні розробки дозволяють рівномірно розподіляти воду по всіх форсунках, щоб отримати рівномірний струмінь. Тож незалежно від того, який із режимів струменю підходить Вашому настрою – Rain, SmartRain, Jet чи Massage – Ви гарантовано отримаєте приємний потік води. Режими TrioMassage i ActiveRain є яскравими прикладами інновацій, які можливі із технологією GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

РЕЖИМ
RAIN

Широкий та розкішний – м'який і делікатний режим для заспокоєння шкіри. Імітуючи теплий літній дощ, струмінь забезпечує повне та рівномірне розподілення води.

SMARTRAIN SPRAY

РЕЖИМ
SMARTRAIN

Усі переваги та характеристики, які надає наш струмінь Rain, але зі зменшиним потоком. Розумний режим, який використовує менше води, щоб доставити повне задоволення від душу.

ACTIVERAIN SPRAY

РЕЖИМ
ACTIVERAIN

Інноваційний режим струменю, який розслабить напружені м'язи чи змиє піну від шампуню з Вашого волосся.

TRIOMASSAGE SPRAY

РЕЖИМ
TRIOMASSAGE

Поєднання режиму струменю Bokoma та двох масажних струменів, що забезпечує масаж голови та шиї в одному режимі.

Concealed showers

ЛІНІЙКА ВБУДОВАНИХ
ДУШІВ

Відкрийте для себе сучасні душові системи прихованого монтажу.

Вбудовані душі

Exposed showers

ДУШІ
ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Висока ефективність та легкість встановлення.

Душі зовнішнього монтажу
Complete shower portfolio

ПОВНИЙ АСОРТИМЕНТ ДУШОВИХ СИСТЕМ

Прогляньте увесь асортимент душових систем GROHE.

Дивитись увесь перелік