ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СВІТУ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ДУШУ

Використовуйте усі фізичні властивості води для створення власного унікального досвіду під час прийняття душу. Великі чи дуже великі; вмонтовані в стіну чи стелю; душові системи та термостати GROHE представлені у будь-якій формі, стилі та розмірі - кожна система створена з думкою про Ваше задоволення та радість.

КУПИТИ ОНЛАЙН

Дізнатись більше

КУПИТИ ОФЛАЙН

Дізнатись більше

ВІДЕОРЕКОМЕНДАЦІЇ GROHE

Шукаєте душову систему, яка найкраще підійде Вашим потребам, але губитесь у складних назвах і технічних деталях продукту?

Лише уявіть собі... Ви обираєте ідеальне рішення, без будь-яких проблем. Це можливо завдяки відео-порадам від GROHE, які покроково дають відповідь на всі запитання, пов'язані з вибором душової системи.

Дізнатися більше

ТЕХНОЛОГІЯ ТЕРМОСТАТІВ GROHE
СЕРЦЕ ІДЕАЛЬНОГО ДУШУ

Під час створення душових систем і термостатів GROHE ми опирались на найбільш чутливий орієнтир - Вашу шкіру. Революційні термостати у нашій серії Душі&Термосати гарантують, що гаряча та холодна вода торкатимуться Вашої шкіри в саме тій пропорції, якої Ви заслуговуєте. GROHE TurboStat - революційна технічна риса - забезпечує підходящу температуру води протягом долі секунди і підтримує її сталою під час всього процесу прийняття душу.

Дивитися термостати

GROHE SMARTCONTROL
ПОТУЖНИЙ, КОМФОРТНИЙ ДУШ, ЯКИЙ ВИ АБСОЛЮТНО КОНТРОЛЮЄТЕ

GROHE Smartcontrol - інноваційна душова система, яка дозволяє Вам без зусиль контролювати напір та температуру води, а також обирати бажаний режим та перемикатись з ручного на верхній душ. Просто поверніть ручку GROHE ProGrip для збільшення потужності - від режимів Eco до Full Flow, - та опустіть вниз, для її зменшення. Натисніть кнопку, якщо хочете призупинити потік води. SmartControl навіть може зберегти Ваші вподобання до наступного разу.

Натисніть кнопку, щоб потекла вода.

Поверніть, щоб поступово відрегулювати потужність струменю від Eco до Full Flow.

Натисніть ще раз, щоб зупинити чи поставити на паузу. Обрана Вами потужність струменю зберігається, коли Ви знову ввімкнете душ

РЕЖИМИ ДУШУ GROHE: ВІДНОВЛЕННЯ ЧИ РЕЛАКСАЦІЯ?

Наш унікальний дизайн дозволяє рівномірно розподіляти воду по всіх форсунках, і отримати рівномірний струмінь. Тож, незважаючи на те, який із струменів підходить Вашому настрою - Rain, SmartRain, Jet чи Massage, Ви гарантовано отримаєте освіжаючий досвід. Струмінь TrioMassage i ActiveRain - останні приклади інновацій технології GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

СТРУМІНЬ
RAIN

Широкий та розкішний - м'який і делікатний режим для заспокоєння шкіри. Імітуючи теплий літній дощ, струмінь забезпечує повне та рівномірне розподілення води.

SMARTRAIN SPRAY

СТРУМІНЬ
SMARTRAIN

Усі переваги та характеристики, які надає наш струмінь Rain, але зі слабшим потоком. Розумний режим, який використовує менше води, щоб доставити повне задоволення від душу.

ACTIVERAIN SPRAY

СТРУМІНЬ
ACTIVERAIN

Інноваційний струмінь, який розслабить напружені м'язи чи змиє піну від шампуню з Вашого волосся.

TRIOMASSAGE SPRAY

СТРУМІНЬ
TRIOMASSAGE

Поєднання відомого струменю Bokoma та двох масажних струменів, яке забезпечить Вам масаж голови та шиї в одному режимі.

Concealed showers

ЛІНІЙКА ВБУДОВАНИХ
ДУШІВ

Відкрийте для себе технологію вбудованих душових систем.

Вбудовані душі

Exposed showers

ДУШІ
ЗОВНІШНЬОГО МОНТАЖУ

Висока ефективність та легкість встановлення.

Душі зовнішнього монтажу
Complete shower portfolio

ПОВНИЙ АСОРТИМЕНТ ДУШОВИХ СИСТЕМ

Проглянути увесь асортимент душових систем GROHE.

Дивитись увесь перелік