ДУШОВІ СИСТЕМИ ЗОВІШНЬОГО МОНТАЖУ

ВАШ КОРОТКИЙ ШЛЯХ ВІД ПЛАНУВАННЯ ДО КОРИСТУВАННЯ

Душові системи зовнішнього монтажу GROHE дозволять Вам втілити Ваші плани в реальність легше, ніж Ви могли собі уявити. Від планування до користування такий простий крок.

Термостати GROHE з технологією TurboStat лежать в основі всіх наших душових систем. Вони забезпечують потрібну температуру води за долі секунди і підтримують її сталою - забезпечуючи розкішний душ за абсолютно контрольованої температури. Термостати для душу GROHE устатковані кнопкою SafeStop, налаштованою на температуру 38°. Вона перешкоджає дітям випадково підвищити температуру. Ергономічні ручки дозволяють завжди добре її стискати, навіть якщо руки мокрі чи з милом. Завдяки Aquadimmer і SmartContol перемикання між верхнім і ручним душем стало неймовірно простим.

ДУШОВА СИСТЕМА RAINSHOWER SMARTCONTROL
УСЕ СТАНЕ ЗРОЗУМІЛИМ

Якщо Ви плануєте нову ванну чи ремонт, душова система зовнішнього монтажу GROHE SmartControl - це ідеальне рішення. Вмонтована в стіну душова система GROHE Rainshower SmartControl перетворює монтаж у простий процес - результат якого ще більш вражаючий.

Доступна у двох версіях: DUO - з трьома кнопками SmartControl, дві для режимів верхнього душу і одна для ручного і MONO - з двома кнопками SmartControl, - для однорежимного верхнього душу і ручного. Дизайн душової системи зовнішнього монтажу GROHE SmartControl передбачає поличку, яка забезпечує місце для шампуню та гелю для душу. Багато характеристик GROHE SmartControl - від інтуїтивного використання кнопок SmartControl, бездоганного контролю за потужністю та температурою води до вибору покриття верхнього душу - забезпечать Вам більше насолоди від душу.

Дізнатись більше Rainshower SmartControl

Верхній душ Rainshower 360 дозволить Вам обирати між різними видами струменів: від чудово освіжаючого PureRain до бадьорливого струменю Bokoma i Massage.

Створена для того, щоб зробити акцент у Вашій ванній, душова система зовнішнього монтажу GROHE SmartControl поєднує в собі інтуїтивне управління і абсолютне задоволення від душу. Повертаючи кнопку, Ви можете обрати найбільш підходящу потужність та ідеальну температуру. Натискаючи кнопки, Ви можете обрати між режимами струменю, якими хочете насолоджуватись для створення власного способу прийняття душу.

Euphoria SMARTCONTROL
ВИ ЗА КРОК ДО ОТРИМАННЯ НЕЙМОВІРНОГО ДОСВІДУ ДУШУ

Якщо Ви шукаєте стильний дизайн та функціональність, чи, можливо, абсолютний контроль, душова система GROHE Euphoria SmartControl має все це.

Її красивий широкий верхній душ Rainshower 310 SmartActive у сяючому хромі поєднує в собі потужний та м'який і відновлюючий струмені. Ручний душ може бути розташований на будь-які висоті завдяки повністю регульованій штанзі для душу: ідеально, коли потрібно прийняти душ, не намочивши волосся.

Досконалий контроль стає реальним завдяки інтуїтивній роботі Grohtherm SmartControl "натисни, покрути, приймай душ". Він спрощує перемикання між двома різними режимами і ручним душем, або ж оберіть два одночасно, якщо забажаєте.

Grohtherm SmartControl

Ми довго думали над нашою новою душовою системою Euphoria SmartControl. Результатом стали нові характеристики, які роблять Euphoria більш зручною та приємною у використанні. Душовий кронштейн має функцію обертання, яка дозволяє Вам переміщувати верхній душ на 180° і знайти ідеальний кут. А повністю регульований тримач для душу забезпечить розміщення ручного душу на ідеальній для Вас висоті. Ми зробили елегантний корпус Grohtherm SmartControl меншим і компактнішим, щоб забезпечити Вам більше простору в душі. І звичайно, оскільки ми хочемо, щоб Ви насолоджувались душем якомога швидше, ми придумали технологію GROHE QuickFix. Вона дозволяє розмістити верхній кронштейн під час встановлення душової штанги. Перевага: верхній кроншейтн може бути встановлений легко і швидко, завдяки використанню існуючих отворів.

EUPHORIA 260
ВСЕ ВІД ВІДПОЧИНКУ ДО ПІДКРІПЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ

Euphoria 260 стає відомою кожного разу, коли Ви приймаєте душ. У центрі її ідеального сяючого хромованого корпусу є спеціальна кнопка. Вона дозволяє Вам обирати між різними режимами струменю, підлаштовуючи ширину розпилювання і потужність потоку води. Зона 1 забезпечує сфокусований струмінь для пожвавлюючого душу, - ідеальний варіант, щоб змити напругу і шампунь. Зона 2 гарантує найкраще з двох варіантів - ширше розпилення, яке надає бадьорливий, але розслабляючий ефект. Зона 3 - найширше розпилення - для повного покриття тіла і м'якого відновлюючого ефекту.

ВІД L ДО XXL І НАЗАД

Три зони задоволення душем на кінчиках Ваших пальців. Перемикайтесь з однієї на іншу, поворотом кнопки. Достатньо лише покрутити кнопку і Ви зможете насолоджуватись потужним струменем Jet, за ним відчуєте ширший струмінь SmartRain для бадьорливого, але розслабляючого ефекту, а після нього - струмінь для всього тіла Rain - для відчуття легкого літнього дощу. Продовжуйте прокручувати для подорожі через усі три зони знову.

TEMPESTA 210
ПРОСТО ЧУДОВЕ ВІДЧУТТЯ ВІД ДУШУ

Витончений відполірований верхній душ і циліндричний вигляд роблять Tempesta Cosmopolitan 210 ідеальним рішенням для сучасних дизайнерських ванних кімнат. Як душова система, яку легко встановити, Tempesta Cosmopolitan 210 забезпечує усі переваги технологій GROHE. Верхній душ та душовий кронштейн можна повертати для ідеального кута. Душова штанга має внутрішній водовід, а технологія термостатів GROHE Turbostat передбачає розкішний душ, який завжди зберігає попередньо вибрану температуру.

ПОКРИТА СПРАВЖНІМ ХРОМОМ

Витончена і сяюча, Tempesta 210 привертає увагу своїм мінімалізмом і красивою хромованою поверхнею. Блискуча хромована поверхня і гра крапель води створюють неймовірний ефект для ще більшого задоволення від душу.

Дізнатись більше Tempesta Shower System

GROHTHERM 2000 - 100% ХОЛОДНА ПОВЕРХНЯ GROHE COOLTOUCH, ПОКРАЩЕНА ЕРГОНОМІКА& ПОЛИЧКА ДЛЯ ЗРЧУНОГО ДОСТУПУ

Витончений дизайн Grohtherm 2000 доводить, що він підійде до будь-якого дизайну ванної кімнати. Відчуйте красу Водоспаду XL, завдяки нашим зовншнім термостатам для ванної і душу. Переконайтесь у зручності полички для душу GROHE EasyReach, яка передбачає інтегроване і легке в догляді місце для Вашого шампуню та гелю для душу. 100% поєднуючи технологію GROHE CoolTouch, міцний корпус Grohtherm 2000 завжди залишається холодним та безпечним. Завдяки GROHE Turbostat Ви зможете завжди насолоджуватись ідеальною температурою води, незважаючи на перепади тиску в системі.

Дізнатись більше Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH - АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ

Отримайте насолоду від освіжаючого душу, яку ніколи раніше не отримували. Сучасний дизайн Grohtherm 1000 передбачає компактний корпус з технологією GROHE CoolTouch, ергономічно створені металеві ручки і технології GROHE Turbostat та функції екологічного заощадження води.

Дізнатись більше Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 БЕЗПЕКА ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Відчуйте переваги душових систем з термостатами за привабливою ціною. Grohtherm 800 із блискучою хромованою поверхнею GROHE StarLight поєднує в собі переваги технології GROHE TurboStat, забезпечуючи розкішний душ сталої температури. Кнопка SafeStop, налаштована на 38 ºC, перешкоджає дітям збільшувати температру, в той час як функція EcoButton дозволяє Вам зменшити використання води. Ергономічні ручки забезпечують гарне прокручування, навіть якщо руки мокрі чи з милом. Grоhtherm 800 доступний як термостат для душу чи ванної.

Дізнатись більше Grohtherm 800

GROHE SMARTCONTROL

ТЕПЕР ВАША ЧЕРГА