Дизайн змішувачів

Кухонний змішувач відноситься до домашнього устаткування, яким користуються найбільше. Його використовують щодня і багаторазово протягом дня, для різних цілей - від наповнення чайника до миття овочів. Саме тому важливо вкласти кошти в змішувач не просто з гарним зовнішнім виглядом, але і з надійною конструкцією, розрахованої на довгі роки служби.

Моделі в різному стилі

Atrio Sink mixer

При виборі змішувача для кухні зупиніться на такій моделі, яка поєднувала б у собі гідний дизайн і функціональність. Вона повинна бути прикрасою робочого простору кухні і управлятися з мінімальним зусиллям, навіть брудними руками. Бажано, щоб виливши не була фіксованим, а поворотним. Тоді при необхідності його можна буде повернути в сторону, щоб не заважав, а також повертати між двома чашами подвійної мийки.

Для архітектурно вивірених просторів з відкритим плануванням підійдуть змішувачі одних важелів вишуканих силуетів, що гармоніюють з мінімалістичним виглядом приміщення. Для кухні в традиційному стилі виберіть двухвентильний змішувач. Пристрасні любителі готувати по достоїнству оцінять висувні лійки і насадки-аератори: обидва ці пристосування значно полегшують миття каструль.

Одноважільні змішувачі
Одноважільні змішувачі дозволяють керувати кількістю і температурою води однією рукою. Завдяки керамічним дискам у картриджі змішувача керування змішування води здійснюється легко, а друга рука залишається вільною для роботи під струменем води. По відношенню до корпусу змішувача важіль може бути розташований зверху або збоку.

Двохвентильні змішувачі
Класичний дизайн двохвентильних змішувачів дозволяє їм вписатися в інтер'єр будь-якої кухні. Вони встановлюються в один отвір на мийку або стільницю і передбачають роздільне управління подачею гарячою та холодною водою за допомогою вентилів.

Види покриттів змішувачів

Minta kitchen tab

Змішувачі з покриттям з нержавіючої сталі або хрому прекрасно доповнять кухню в будь-якому стилі. Блискаюче хромоване покриття стане візуальним акцентом в просторі кухні і підкреслить фактуру стільниць і мийок з композитних матеріалів. Нержавіюча сталь, відома своїми антибактеріальними властивостями, надає обладнанню професійного вигляду.

Як обрати?
Вибирайте змішувач з масивним металевим корпусом і керамічними дисками в картриджі, що забезпечить плавне і зручне управління. Якісний змішувач прослужить Вам все життя, тому вибирайте моделі з нестаріючим дизайном.

Придбання дешевого змішувача - оманлива економія, тому що вже через кілька років він потребуватиме заміни. Якщо Ваш бюджет обмежений, постарайтеся заощадити на інших елементах облаштування кухні.

Купуйте змішувач, на який надається гарантія: вона підтверджує впевненість виробника в тому, що його вироби прослужать багато років.

Перед придбанням змішувача впевніться в тому, що тиску води у водопроводі Вашого будинку достантньо для експлуатації обраної моделі. Більшості змішувачів для оптимальної роботи потрібен тиск води не менше 1 бара.

GROHE Blue

Рекомендовані продукти

K7

Minta